Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ebben az esetben hova adhatnám...

Ebben az esetben hova adhatnám be kisfiam felügyeletre?

Figyelt kérdés
másfél éves a kisfiam, még itthon vagyok, tervezzük a második babát. Hetente 1-2 délelőrre szeretném megoldani a felügyeletét, amíg bevásárolok, kitakarítok, megfőzök egy nagyobb adagot. Helyi bölcsődébe nem veszik be. Léteznek fizetős helyek? vagy akkor már inkább fizessek babysittert?
2017. okt. 27. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, vannak magánbölcsik. Viszont ha egy gyerek mellett nem bírsz a háztartással, akkor meg kellene gondolni a második gyerek vállalását. Nem bántásból írom.
2017. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Létezik olyan, hogy családi napközi (csana), ahol óradíjban is le lehet adni a gyereket (ha veled beszokott). Néha az állami bölcsiknek is van ilyen részlege.
2017. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Én is erre gondoltam h ha egy gyerekkel nem bírsz minek a másik. Mindig lepasszolod ha mosni főzni takarítani kell?

Én gyerkőceim közt 1,5 év van egyedül vagyok velük itthon mégis megfőzök mellettük meg amit kell megcsinálom. Mindig van főtt étel tiszta ruha.

2017. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Én is hasonló szituban vagyok.Nekünk Csalàdi Napközibe fog jàrni pàr napot a héten.Tàrsasàgban lesz,én addig intézem a dolgaimat,tanulok.20 hónapos.A szuperanyâktól kérdezem,hogy ugye az nem komoly,hogy a ti véleményetek alapjàn ne vàllaljon 2. gyereket??!!Vicc.
2017. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Egész hízelgő 4., de mitől szuperanya, aki a gyereke jelenléte mellett képes otthon szervezni a dolgokat??
2017. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem szuperanya hanem jozan esz kerdese, hogy ha valaki 1 gyerek mellett egy 3 fos haztartas ellatasat nem tudja elvegezni, buta otlet pici korkulonbseggel szulni a kovetkezot. En ertem hogy a nok nagy resze nem akar visszamenni dolgozni ezert sorozatban szuli a gyerekeket, mielott ujra vissza kene allni munkaba, de ez akkor sem jo dontes ha mar eggyel sem bir el valaki.
2017. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem azért vagytok"szuperanyàk",mert el tudjàtok làtni a hàztartàst,hanem,mert jól a màsik orra alà dörgölitek,hogy ő bezzeg nem.Amúgy lehet,hogy csak nyugodtan,egy huzamban akarja letudni a dolgokat.Nekem van egy baràtnőm,akinek mindenben segítenek,akkor ő rosszabb,mint ti?
2017. okt. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

óistenem, rendben van a háztartás, ki van takarítva, főzök, mosok, vasalok... De pl babakocsival, hordozóval egy nagybevásárlás nehézkesebb, mint nélküle.

Vagy a takarítás is egyszerűbb, ha 2 óra alatt végigcsinálom, mint megállok, mert éppen alszik, eszik, összetojta magát stb. Úgy gondolom heti 1 délelőtt nem a világvége, nem leszek tőle "szaranya"... urambocsá elugrok ügyet intézni, vagy majd terhesgondozásra, esetleg fodrászhoz de ezt már félve jegyzem meg... Vicc... "szuperanyák"...

2017. okt. 28. 18:34
 9/10 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, valóban végigcsinálom a házimunka nagy részét vagy az intéznivalót 1 délelőtt, amíg a gyerek társaságban játszik, mint hogy elhúzódjon.
2017. okt. 28. 18:36
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Csana vagy babyszitter. Én ennyi időre inkább babyszitterben gondolkodnék. Egyrészt nem kap el betegségeket a csanában, másrészt jó, ha hozzászokik valakihez, akit esetleg akkor is lehet "riasztani" ha este vagy hétvégén van valami. Én mondjuk a házimunkát is egyszerűsítettem: vasalásról leszoktam, havi egyszer kuvasalom, amit nagyon muszáj, kaját rendelek, csak nagy ritkán főzök, a bevásárlást is házhoz rendeltem, níg picik voltak.
2017. okt. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!