Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

Nálatok reggel mikortól lehet vinni a gyereket a bölcsibe és délután meddig kell elhozni?

Írjátok oda kérlek, hogy magán vagy állami. köszönöm

2018. jan. 12. 19:12  Privát üzenet  

A válaszok
Állami, hajnal 5-től délután 5-ig lehet, de szerintem nincs olyan, aki végig ott van. Itt sok a két műszakos, ők korán viszik, de korán mennek is értük, én pl háromnegyed 8-ra viszem, és 4-kor hozzuk el.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. jan. 12. 19:22 Privát üzenet
Magan, 6-18, de igeny szerint nyitvamaradnak ha muszaj tovabb vagy hetvegen is plusz ugyeleti dijert. Mi kb 7-16ig jarunk

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. jan. 12. 19:41 Privát üzenet
magán volt 8-17ig lehetett, de kérésre plussz pénzért tovább is maradtak. en 8ra vittem es 5re nem mindig sikerült odaérnem

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. jan. 12. 19:44 Privát üzenet

Állami

6-18ig. De 17re melegen ajánlott érte menni...

Rám már a fél 5miatt is úgy néznek mint a "véres rongyra"

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. jan. 12. 20:19 Privát üzenet
Magán. Fél 8-tól 4-ig lehetett menni.4-kor a mi gyerekünk volt az utolsó általában.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. jan. 13. 00:19 Privát üzenet
Állami 6-18-ig.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. jan. 13. 11:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi

# 7/7Időpont 2018. jan. 16. 15:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a délután elvégzett ovulációs teszt pozitív akkor este vagy másnap reggel célszerű együtt lenni, hogy baba legyen?
Nem várt előtt 5 nappal reggel pozitiv LH teszt, délután negativ. Jóstesztként melyik a mérvadó?
Lehet ketfele tapszert adni? Pl. Reggel - este novolac es delbe - delutan esetleg ejjel milumil?
Tegnapelőtt teszteltem délután egy halvány pozitívat, tegnap reggel már negatív, ma megjött, hőm leesett. Véleményetek, lehet fals pozitív teszt? Köszönöm aki válaszol!
Tegnap délután teszteltem egy halvány pozitívat dpo 12. napon voltam tegnap. éjszak ki kell ett mennem, de reggel 6-kor már mintha nem látnám a 2. csíkot. Szerintetek most miért van ez?
Mire gondolnál/mit tennél, ha többedik alkalommal fordulna elő, hogy olyan napon hoznád haza délután betegen a reggel még egészségesen a bölcsibe vitt gyermekedet, amikor eső...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!