Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bolcsis 2 eves mellett egy...

Bolcsis 2 eves mellett egy napod hogy nez ki?

Figyelt kérdés
Ma megyunk a bolcsit intezni es kivancsi vagyok :)
2018. júl. 4. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggel beadom bölcsibe, elmegyek dolgozni, munka után elhozom a bölcsiből, és megyünk haza. Játék, aztán vacsi, fürdés alvás.

Kb ennyi a hétköznap.

2018. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bölcsis gyerek mellett munkával telik a nap. Azért bölcsis.

7-re vittem, 4 után hoztam el. Hazafelé bevásárlás, játszótér, otthon főzés, játék, fürdés, alvás.

2018. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 12 órában dolgozom két műszakban. Ha nappalos vagyok, akkor reggel 6-ra járok, olyankor az apja viszi. Én este fél 7-kor érek haza. Ezeken a napokon vacsi, fürdés, kicsi játék és alvás. Ha éjszakás vagyok, akkor reggel elviszem, elvégzem az otthoni teendőim, pihenek, majd megyek 3-kor érte. Aztán otthon csendes játék vagy mese, majd apa haza ér, én indulok. Ha reggel érek haza, elviszem bölcsibe, majd alszom, délután mielőtt megyek érte, elvégzek otthon. Szabad napjaimon reggel elviszem, aztán pihenősebbre veszem a figurát. Megcsinálom a háztartást, és ejtőzöm.
2018. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyerekünk magától kel fel fél 6-6 között, 6:30 körül reggelizünk a pékségben, aztán indulunk tovább. Gyalog visszük. 3 napot jár bölcsibe, ami a férjem munkahelyénél van, így elvisszük reggel, délután fél 4-4-re ő megy érte. Közben dolgozik, én is. Fél 5 körül találkozunk a városban, gyors vacsi (általában hideget, mert mindenki bent ebédel), hazaséta, fürdés, 7-kor a gyerek kidől, mi filmezünk, egymással foglalkozunk, alap dolgokat elpakolgatunk, kiteregetünk.
2018. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!