Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hány évesen adtàtok bölcsibe...

Hány évesen adtàtok bölcsibe a gyerekeiteket, miért, ők hogy viselték?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
2 évesen ment,mert mentem vissza dolgozni. Nem viselte meg,persze volt sírás az első néhány hétben,de csak elváláskor.Utána már ment is játszani. Most fog szeptemberben oviba menni,másfél évig járt bölcsibe.Sosem fordult elő,hogy sírt volna amiatt,hogy mennie kell.Szerette.
2018. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 múlt. Mert visszamentem dolgozni. Jól viselte, sőt, szuperül, de ehhez fontos említeni, hogy abba a bölcsibe járt, ahol a húgom dolgozik és nagyon sokat jártunk látogatóba anno, így ismerte és szerette már a kezdés előtt is a gondozoit
2018. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20 hónapos volt a kislányom, amikor bölcsibe ment. Én visszamentem dolgozni. Nagyon jól vette a bölcsit, talán kétszer, ha sírt elváláskor, imádja a bölcsit, a gondozóit és a társait az első perctől kezdve.
2018. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

17 hónapos korban vittem először, mert úgy volt, hogy lesz munkahelyem....de nem lett. Nagyon nehezen szokta meg, de azt javasolták a bölcsiben, hogy napi 1-2 órára vigyem hétközben, mert nehezen vált el tőlem, nem fogadott el senkit és gondolták ez jót tesz, ha látja őket gyakrabban. Ezek a napi 1-2 órák szerintem nálunk nem sokat javítottak a helyzeten.


Akkor jött a pozitív változás, amikor hirtelen 23 hónapos korában felvettek dolgozni. Akkor egész napos lett. Szépen kialakult a napirendje ott is , evett, ivott, auldt. Mára már szépen elvan, nincs rá panasz, de az elején brutális volt, rengeteget sírt.

2018. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 eves volt,ugy gondoltam,mar keves vagyok neki. O jol viselte,a gondozokkal es az egyik kisfiuval voltak gondjaink,meg a mai napig emlegeti (8 eves). Az ovit 3.5 evesen mar siman megugrotta nem.volt gond. Ebbol kiindulva a masik ket gyerkocomet mar nem.adtam be,de nem is voltam raszorulva (pl.munka,keves penz). Most ovisok,jol birjak.
2018. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy évesen magánbölcsibe.Államiba nem adnám,óvodába sem! Semmi baj nincs vele,soha nem sír,jatszik ,nagyon sokat kacag,jókat alszik.Bár csak délig van ott de a gondozónője elmondása alapján gond nélkül ellenne délutánig is.
2018. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!