Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Farsang bölcsis-ovis gyerekeit...

Farsang bölcsis-ovis gyerekeiteknek szülőkkel vagy nélkülük?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy van a gyerekek farsangja a bölcsiben-oviban? A szülők ott lehetnek vagy nem?

2019. jan. 31. 14:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bármit, ami szülős volt, általában kb. du. 4- fél5 tették (mint a szülőiket, anyáknapját, karácsonyt...), szóval nem kellett azért szabit kivenni (tény, hogy valaki ezt sem tudja megoldani vagy mindig elkésik, de más szülők meg pont szeretik, kérik az ilyen közös programokat).
2019. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
10-es, ennyire nem kell azért drámaian venni a kérdést.😃
2019. febr. 3. 15:28
 13/14 anonim ***** válasza:

A nagynál:

bölcsi: szülőkkel délután

ovi: szülők nélkül délelőtt

iskola: alsóban koradélután (14:00-től) szülőkkel, felsőben 17:00-tól, mehetnek a szülők is, ha szeretnének, de nem muszáj. Most ötödikes, én elmegyek megnézni az előadásukat, utána ottmarad bulizni nélkülem.


a kisebbiknél:

bölcsi: délelőtt, szülőkkel

Ez mondjuk szerintem rettentő hülyén van, biztos, hogy nem mindenkinek tudnak elmenni a szülei, annak a gyereknek ez nyilván rossz. Én el tudok menni, de erre akkor elmegy egy nap szabim. Két óra az egész, elengednének a munkahelyemről, de a gyerek nem értené, hogy reggel beadom, aztán másfél óra múlva újra ott vagyok, aztán megint otthagyom, haza akarna jönni. Úgyhogy aznap csak farsangozni megyünk be, aztán megyünk haza.

2019. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szülők nélkül
2019. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!