Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyerekek szülei! Milyen...

Ovis gyerekek szülei! Milyen immunerősítőt adtok a gyerekeiteknek? Melyiket ajánljátok? És miért?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!
2011. jan. 21. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én semmilyet nem adok. Megerősödik magától.

Októberben kezdte, karácsonyig alig járt. 3 nap ovi-másfél hét otthon... Január óta eddig kutya baja.

Szerintem ezt nem lehet megkerülni. Rengeteg nálam pár évvel idősebb gyerekkel rendelkező ismerősöm van, és mind egytől egyig azt mondja, hogy ez így normális, első gyerekkel meg fokozottan. Két hónaptól egy évig mondják ezt a beteges időszakot. Még a doktornő is megnyugtatott.


Amikor beteg volt, akkor kapott C vitamint, de én azt sem adagolom folyamatosan egész télen...

2011. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak természetes formában kapnak ilyet, azt viszont nagyon szigorúan veszem, nem sumákolunk. Nem hiszek a gyógyszerekben, mikor ott a sok gyümölcs, zöldség. Nekünk nagyon bevált.
2011. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szeptember óta béres cseppet és c vitamint kapnak a gyerekeim. Nekünk nagyon bevált. Szeptember óta a nagy csak 2x volt beteg. 1x volt náthás és 1x elkapta a hányás hasmenéses vírust. A kicsi még bölcsis, ő azért többször volt beteg , de még így is elég jónak mondható.

A zöldség gyümölcs is nagyon jó csak azzal az a baj hogy ha nem saját termesztésű akkor bizony nem tudni, hogy mennyi vegyszert tartalmaznak.

Van egy doki aki a könyvében leírta, hogy egy 5-7 éves gyerek c vitamin szükségletét napi 7-8 kg almával lehet szinten tartani. Szerintem a c vitamin és béres csepp nem minősülnek gyógyszernek, de mindenki maga dönti el mit ad a gyerekének.

2011. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az eddigi válaszokat. Nagyon egyetértek azzal, hogy legfőképpen természetes úton kell pótolni a vitaminokat. A baj csak az nálunk, hogy 1 hete kezdtük el az ovit, és eddig is elég betegesek voltunk. Szeptembertől Decemberig 1-2 hetes szünetekkel szinte végig betegek voltunk. Mi lesz akkor most? Azért köszönöm.
2011. jan. 21. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!


négygyermekes anyukaként mondom, hogy a grapefruit nálunk mindig segít kibekkelni a teleket! akár kifacsarva, lé formájában, akár rendesen elfogyasztva. nagyon jó immunerősítő.

2011. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Az jutott még eszembe, hogy ez az egész picit csalóka, mert én, aki nem adok a gyerekeimnek semmit, nem tudhatom, hogy ha adnék, kevesebbet lenének-e betegek, ugyanúgy akik adnak, szintén nem tudhatják, hogy ha nem adnának, akkor nem lenne-e a gyerekük ugyanolyan keveset beteg.

Itt nincs kontrollcsoport. :o)

2011. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor még nem adtam semmit (béres+ c vitamin) akkor kb átlagba 3 nap ovit bírt ki a fiam és utána 2 hét gyógyulás. Ez ment 4 hónapig, majd elkezdtük a bérest és láthatóan csökkent a betegségek száma plussz még az étvágyán is sokat javított. Ezért írtam hogy nekünk bevált. Ez nem azt jelenti hogy mindenkinél ugyanolyan hatást fejt ki.
2011. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!