Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Taj nélkül nem lehet beadni a...

Taj nélkül nem lehet beadni a családira a kérlemet? (házastársnak nincs Tajszáma)

Figyelt kérdés

Pár napja költöztem Magyarországra,férjem hónapok óta itt dolgozik,van Taj kártyája.Nekem mint feleségnek még nincs.

Online szerettük volna beadni(férjem nevére) az igénylést,kitöltöttem es azt a részt ahol a hazastárs Taj számát kéri szabadon hagytam.A rendszer nem fogadja el.

Tehát a kérdésem ha a kérelmező házastársának nincs Taj száma nem is tudjuk beadni a kérelmet?

Ha mégis lehet akkor természetesen elmegyünk egy kormányhivatalba,csak ezért nem akartuk hogy a férjem eljöjjön a melorol ha beadható online.Köszi ha válaszolsz,minden válasz jól jön.


2019. szept. 6. 12:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
59%
Akkor marad a magyar módszer. Próbáljatok meg keresni valakit aki bejelent téged 1-2 hónapra és akkor megigenyli a tajt a foglalkoztatásra. Te dolgozol egy hónapot nála, vagy kifizetitek az illetékeket neki amit utánad kell neki befizetni. Nincs személyes tapasztalatom de barátnőmék ezt csináltak. Igaz nem taj miatt, hanem hogy magasabb legyen a csed és a gyed.
2019. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!