Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Decemberben 2x fogunk csp-t...

Decemberben 2x fogunk csp-t kapni? Én módosítottam most postaira, nem számlán fogom kapni, viszont 18-a körül megyünk anyukámekhoz, és ott leszünk egy hetet.

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
De miert kered postara? Baromira nem praktikus. Gondolom majd allhatsz sorban a postan erte. En nem hiszem hogy elore utaljak a januarit. Miert tennek?
2020. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Mi a kérdés?
2020. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A bank kártyám le járt és nem csinaltattam újat hamar, ezért kertem postára. Azt mondták ki hozza házhoz a postás , nem kell be mennem érte, viszont ha nem vagyok itthon hagynak egy értesítőt és nekem kell érte menni. Ezért ha meg kapjuk úgy , mint tavaly , nem leszek itthon, nem fogom tudni át venni.
2020. nov. 28. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Hm.... Bankkártyát nem kell "csináltatni ujat". A bank automatikusan küldi minimum egy hónappal a régi lejárta előtt az újat. Nem mellesleg a számlára attól még megérkezik a pénz és felveheted a bankfiókban...
2020. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben szokták a januárban esedékest is utalni.
2020. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Két ünnep között jön ki a januári. Amúgy ha nem vagy otthon a postára bemész azzal az értesítővel átvenni a pénzt.
2020. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De utalják mint minden év végén!!

Dec 23.-án hozzák vagy a 2 ünnep közt !!!

2020. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!