Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt alkalmazása? Mi...

Clostilbegyt alkalmazása? Mi a különbség azok közt, hogy a ciklus 2. napján,3. napján vagy az 5. napján kezdjük a szedését? Ez orvostól függ? Volt akinek a szedését módosította az orvos és akkor lett terhes?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a ciklus hosszától függ. Nekem az utóbbi időben 24-25 napos ciklusaim vannak, nekem a 2. napon kell elkezdeni szedni.
2014. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. Nálam a 3. doki akinél voltam a ciklusom 5.napjától szedette napi 1x. A hatodik orvos, aki végül "foglalkozott is velem", az a ciklusom 2. napjától napi 2x szedette. Sikeres lett az utóbbi. Most 4,5 éves a fiam.


Ezt a clostyt úgy írják fel, mint a c vitamint. rutinszerűen szedetik az 5. naptól. Aztán ha nem lesz eredménye csak a vállukat vonogatják. Borzasztó!

2014. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem egy ideje 25-26napos a ciklusom,mégis az 5.naptól kell szednem.Most valamiért késett a mensi,de szerintem ez az 5.nap annyira nem igazán a legjobb.
2014. márc. 30. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!