Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Számlaszám módosítás történt,...

Számlaszám módosítás történt, lehet ezért nem kaptuk még meg a családit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Február 15-én kértem a számlaszám módosítását amire folyósítják a családi pótlékot. Meg is kaptam a levelet, hogy ez megtörtént, a pénzt most mégse kaptuk meg. Ellenőriztem, a számlaszám stimmel (persze ilyenkor mindig azért aggódok, jól adtam e meg) Ez lehet náluk valami átfutási idő? Mikor számíthatunk rá, hogy megkapjuk?

Valakinek volt hasonló esete?



2021. márc. 4. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy még az elozore utaltak?
2021. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyan a számla még megvan, tehát az se lenne nagy gond, de nem jött sms. Megnézem még a netbankba.
2021. márc. 4. 21:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos arra sem érkezett.
2021. márc. 4. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes érdeklődni a MÁK-nál. Unokám nagykorú lett, megigényelte saját jogon, de az ügyintéző "elfelejtette" bejelölni, hogy még iskolás, így elutasították. 2 hónap alatt rendeződött.Esetleg nálad is előfordulhat, hogy törölte az előzőt és "elfelejtette"rögzíteni az újat.
2021. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hétfőig várok még aztán megzaklatom őket.
2021. márc. 5. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!