Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha az egyik gyerekem már...

Ha az egyik gyerekem már egyetemre jár és a másik ebben az évben fog érretségizni és ő is tervez egyetemre menni akkor nem kapok családi pótlékot már ha mindketten egyetemre járnak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 10:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Mindketten nappali tagozatosak.
2021. ápr. 16. 10:35
 2/10 anonim válasza:
85%
Nem akarok hülyeséget mondani, de én ebben a tanévben kezdtem az egyetemet és úgy rémlik, hogy a szüleim a 18. születésnapom óta már nem kapnak utánam, csak a fiatalabb testvérem után.
2021. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Addig jar a csaladi ameddig nappalin tanul
2021. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2%
24 éves koromig jártam egyetemre nappali szakra, egyetem végéig kaptak a szüleim a támogatást.
2021. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Hat en 3 eve jarok egyetemre es azota nem kapnak a szuleim.

Nem tudom ti hova jartok, vagy h van ez, de az en szuleim nem kapnak. Hugom meg tavaly kezdte es mar utana sem jár családi pótlék

2021. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Hat en 3 eve jarok egyetemre es azota nem kapnak a szuleim.

Nem tudom ti hova jartok, vagy h van ez, de az en szuleim nem kapnak. Hugom meg tavaly kezdte es mar utana sem jár családi potlek.

2021. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Kerdezo! Ha az egyik gyereked mar eleve egyetemre jar, akkor nemhogy mar tudod, hogy utana kapsz-e támogatást vagy sem? A masodik gyerek utan ugynaigy lesz.
2021. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem jár utánuk.

A nagy után már most sem jár, mióta leérettségizett, azaz befejezte a tanulmányait a közoktatási intézményben. A kicsire ugyanígy fog vonatkozni, ha leérettségizik, utána nem jár családi pótlék.

2021. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Mindenki beszél össze- vissza, de senki nem olvas. Google a barátom!

2021. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak közoktatásban tanuló 18 év feletti után járhat családi pótlék, az egyetem nem közoktatás.
2021. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!