Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mi ma sem kaptunk szja vissza...

Mi ma sem kaptunk szja vissza térítést, meddig utalják?

Figyelt kérdés
Minden ismerősömnek kiutaltak ma, de mi nem kaptunk, pedig levelet küldtek, hogy jogosultak vagyunk rá.
2022. febr. 11. 17:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%
ha hiba van, akkor az nyilván a határidő lejárta után is kiderül.
2022. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
30%

Örülök, hogy te sosem izgulsz semmi olyanban sem, ami fontos lenne neked. :)

Meghát minek izgulni egy fontos orvosi diagnózis előtt is... ha rákos az ember úgysincs mit tenni, nem?

2022. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, annak, aki normálisan válaszolt. Nem ezen múlik szerencsére, csak érdeklődtem.
2022. febr. 11. 21:03
 14/26 anonim ***** válasza:
38%
Ilyenkor azért örülök, hogy nem kapok vissza semmit, annyira szar a fizetésem, hogy pont ki tudom használni a 3 gyerek utáni adókedvezményt. Egy fillérrel sem kapok többet sajnos. Van ez így. Párom már megkapta.
2022. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%
És ha valaki nem kapja meg, vagy kevesebbet kap? Jövőhéten beballag a NAV-hoz és megkérdezi mi történt, hogyan lehet korrigálni. Azért egy kiutalást, ami minden bizonnyal nem váltja meg senkinél a világot (ráadásul utána lehet járni mi ment félre) és egy megmásíthatatlan súlyos betegség diagnózisát ne keverjük már össze.
2022. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
74%
És ha valakinek ettől nyugtalan lenne a hétvégéje, de itt ez az oldal ami tulajdonképpen ERRE VAN, és 2-3 válasz megnyugtatja, hogy egyelőre ők sem kapták meg, az neked miért fáj???
2022. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
42%

Ez a hasonlat nagyon nem jött össze.

Nem azt mondom h nem számít mindenkinek ez a pár(száz) ezer forint a családi kasszába. de így pörögni rajta hetek óta, már nagyon szánalmas.

Sokan nem kaptuk még meg. És?

Majd küldik!

Ha a határidő lejárt és nem jött meg, akkor lehet indulni tovább. De akkor sem a gyk válaszolói fognak segíteni.

Remélem tisztában vagy(tok) a HATÁRIDŐ fogalmával

2022. febr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én megkaptam tegnap, férjem nem.

Hétfőn talán jön.

2022. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pl nem oszt nem szoroz sokat ez az 1.6 millió, nem azért várom, most kaptunk 7 számjegyű fizetést csütörtökön, most kaptam 2 millió jutalmat 3 hete, nem kenyérre kell, de idegesít azért hogy én megkaptam a férjem nem, mert ő nyilatkozott én nem, és nem tudom megkapták e egyáltalán a számlaszámát, akkor leszek nyugodt, ha itt lesz az ő 809 ezre is.
2022. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
85%
Én csak azt nem értem, hogy miért éri meg ezen idegeskedni? Ha valaki egész hétvégén rágja a körmét, előbb megérkezik a pénz? Főleg az utolsó körülményei mellett. Ha véletlen nem jön meg sem dől össze a világ, utána kell járni mi történt és legrosszabb esetben adóbevallásnál korrigálni. Attól, hogy mindennap hat ilyen "remegő" kérdést feltesz valaki, a határidő nem változik, teljesen felesleges addig ezen izgulni.
2022. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!