Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Visszakérhetem a táborra...

Visszakérhetem a táborra befizetett pénzt, ha az ő hibájukból nem tud menni a fiam?

Figyelt kérdés

Én az elején elmondtam a gyerkőc problémáit. Volt bent egy próbanapon is, hogy lássák működni fog-e a dolog vagy sem. Azt mondták igen és szeretettel várják.

Kedden délelőtt felhívtak, hogy mégsem bírnak vele, menjek érte.

Ilyen esetben visszakérhetem a pénz egy részét?



2021. júl. 28. 22:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem. A tanárok ott vannak, és gondolom a helyet ugyanúgy ki kell fizetni, és a kaját is megrendeltek neki. De egy próbát meger. Magatartás zavaros?
2021. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sajnálom!

Ez a gyermekednek borzalmasan megalázó. ☹️

2021. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Autista és adhd-s.

Fejlesztő tábor. 40000Ft egy hét (5nap) és ő volt egy napot.

2021. júl. 28. 22:37
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Velük beszéld meg mindenképp.

Mit mondtak miért nem maradhat?

2021. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem bírnak vele, nem az ő hibájuk, más gyerekre is tekintettel kell lenni nekik, nem jár vissza a pénz.
2021. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Vissza kérheted, hiszen ők utasítják vissza a szolgáltatást és így te sem veszed igénybe.

Ha nem is az egészet, de 3 napot illene visszafizetniük.

2021. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Azt mondták, külön ember kell mellé (alapból így vállalták), de most nem tudják megoldani, mert lebetegedet az aki a súlyosabb esetekkel szokott lenni...
2021. júl. 28. 22:41
 8/28 anonim ***** válasza:
22%
1. Vagyok. Mi az úszótaborral jártunk így, két gyerek egy hét. 46.000/hét /gyerek... Szerdán beteg lett a nagy, a kicsi se ment nélküle... Majd 100 ezret fizettem és jártak 2 napot. Vissza nem járt semmi, hiszen a helye ugyanúgy bérelve volt, az oktató ott volt, a kajájuk is ki lett fizetve előre a szállító cégnek.
2021. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

#8 de az más, mert a te gyereked miatt hiusult meg. Ha nem lett volna beteg, akkor ment volna.

Itt viszont hiába menne, nem engedik, hogy menjen.

Ne hagyd magad. Ők vállalták, ha visszakoznak, akkor visszajár a fennmaradó pénz.

2021. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Holnap megint felhívom őket, mert ma nem volt bent a vezető.

A fiamnak ételt nem kellett kérni, mert nem eszik meg idegen helyen szinte semmit, ezt fel sem számították. Reggelire és ebédre vihettem neki kiflit, azt adták neki, mert abból se mindet fogadja el.

2021. júl. 28. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!