Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Hol tudom lekérdezni, hogy...

Hol tudom lekérdezni, hogy mennyi családi pótlékot kapok, ügyfélkapun nem találom, bölcsödének kell bemutatnom?

Figyelt kérdés
Nem találom a hivatalos iratokat ami megállapította a családi pótlék összegét. A számlaszámomra utalják, de az nem hivatalos, szóval erről kellene egy igazolás, de a MÁK is az ügyfélkapu oldalára dob.
2023. szept. 18. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én e-mailt írtam: csaladtamogatas@csongrad.gov.hu

Gondolom a megye változik ha te másikban élsz, mint ahol én. Megírtam a gyerek nevét, születési helyét,idejét plusz taj szám. Azt hiszem ezeket kérték. Már aznap megküldték.

2023. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Mák átadta a magyarorszag.hu - nak az ilyen ügyek intézését. Azt hiszem június végéig meg lehetett nézni, a Mák honlapján, azóta én sem találom. Én kormányablakban kértem igazolást (mert épp volt ott dolgom).
2023. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. szept. 18. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik megye? Nálunk Budapesten a bölcsi megadta az email címet is, megkeresem, ha segít.
2023. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Budapest.
2023. szept. 18. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:

cstam.uszi@kh.allamkincstar.gov.hu


Van egy formanyomtatványuk is, ha rám írsz privátban, elküldöm emailben. Néhány órán belül meg is küldték az igazolást vagy minek nevezik. Ez múlt hónapban volt.

2023. szept. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!