Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Angliában élek terhes lettem...

Angliában élek terhes lettem de munkahelyem bejelentett még nem volt. Szerintetek kaphatok segítséget az államtól? Ha igen ezeket hohyan tudom igényelni? Jelenleg suliba járok angolt tanulok.

Figyelt kérdés
Mindenképp itt fogok maradni es a babát megtartom mivel már 32 is elmultam.Ha midwife keres majd milyen feltételeknek kell megfeleni? Hogy tudok mindenhez segítséget kerni hogy sikerüljön megkapni? Első baba lesz es hosszú szenvedés után nem mondok le róla.Az a baj hogy eddig munka kereső segélyen voltam mert angolt tanulok és feketén dolgozom vasalok takarítok étteremben vagyok feketén hogy lakni tudjak valahol.Kutyat setaltattam mindent megcsinaltam hazi munkakat hogy tudjak élni vmibol és fejlődjek hogy az angolom jobb legyen es jobb munkám legyen. Mert otthon manager voltam Köszönöm a válaszokat. .
2014. jan. 9. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyedül fogod nevelni a babát? Mert akkor azt tanácsolom, hogy menj haza. Ha nem volt még bejelentett munkád, semmire nem számíthatsz itt. Egyedül a child benefitet kapod majd, ami 80 font havonta.

Ha van párod, Ő igényelhet majd ezt-azt, ha megszületett a pici, de addig semmi nincs.

Ráadásul a bölcsi, ovi 3 éves korig fizetős, iszonyú pénzekbe kerül. Ha egyedül vagy a babára, akkor vagy az összes pénzed a bölcsire költöd, vagy nem dolgozol.

2014. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jobcentre ad maternity allowance-t,ha a munkahely nem adhat, ott érdeklődj.
2014. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha itthon normál kereseted volt lehet jobban kijönnél itt anyagilag.
2014. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kórházi ellátásra jogosult vagy? Mert nekem azt mondták, hogy csak a GP ingyenes, amíg nem dolgozol. Azt mondták, hogy min. 7-8000 font a terhesgondozás és szülés, ha minden rendben. Nekem ezt egy nurse mondta kedden, mikor érdeklődtem. Bár hozzátette, hogy nem tud mindent erről a témáról, nem az ő dolga. Nekem volt már 3 év bejelentett munkám, csak 2 évre hazamentünk, így elévült minden...

Bár ha a Jobcentre-ben már regisztrált vagy és kapsz benefitet, akkor lehet máshogy működik, hisz fizetnek utánad adót. Szerintem kérdezd meg tőlük, hogy mire számíthatsz. Sok sikert!

Megírod majd, hogy jogosult vagy-e valamire?

2014. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!