Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Létezik arra valamilyen...

Létezik arra valamilyen szankció, ha az anyuka a családi pótlékot magára költi és élősködik a volt férjen?

Figyelt kérdés

Gyerektartást nem kell fizetnem, mert így egyeztünk meg, míg egy háztartásban lakunk. Rezsi fele-fele. Valójában mindent én fizetek, értsétek, MINDENT!

Hova mehetek ezzel a problémával?


2014. márc. 31. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bíróság, ahol lerendezitek a jelenlegi helyzetet és papírra lesz vetve a megállapodás.

Honnan veszed, hogy a csp-t költi magára az anyuka? Meg van jelölve a pénz?

2014. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na akkor még egyszer:

Mindent én fizetek!

2014. márc. 31. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szétköltözés, és bíróságon mindent lehet tisztázni. Utána le lesz írva, feketén-fehéren, ki, mennyit, mit fizet.
2014. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért éltek együtt?
2014. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Váljatok el, rendezzétek a lakhatást és a gyerekelhelyezést gyerektartást, láthatást.
2014. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

mind a 12 ezer forintot magára költi az a szégyentelen?

szerintem ennél több az amit egy felnőtt ember megeszik egy hónapban hogy ne haljon éhen

egyébként meg minek hagyod, csak azért élősködik mert van kin élősködni aki engedi

2014. ápr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

26 ezer forint és az nem anyapótlék!

Elváltunk, de a gyerekek és a devizahitel, illetve szocpol miatt nem egyszerű a kettéválás.

2014. ápr. 1. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!