Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha nem engedtem be a kéménysep...

Ha nem engedtem be a kéményseprőt (kötelező kéményellenőrzés), mert nem voltam itthon, érhet valamilyen szankció?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk általában be se jön csak a számlát adja oda. Vagy ha nem vagyunk otthon, akkor bedobja.
2012. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Elméletileg büntethető vagy (nálunk 4 emeletes panelban van aki kibontotta a kéményt, gardrobot csinált belőle), mert mások életét veszélyezteti.

Csináltam két fényképet a 30 éve letapétázott kéménylyukról, meg hogy nem lett belőle gardrob, kiraktam az ajtóra...

2012. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Elméletileg letilthattatja a kéményes berendezéseiteket! Egyik ismerősömnél azért záratta el a gázosokkal a gázt, mert a koma nem engedte be a kéményseprőt!
2012. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezennel kérek elnézést mindazoktól, akik lepontozással fejezték ki nemtetszésüket, azért mert az igazat írtam azzal kapcsolatban, hogy szokott zajlani nálunk a kéményseprés és nem hazudtam valami mást!
2012. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Büntetnek érte. Gondolom hagyott értesítőt, hívd a rajta lévő számot.
2012. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk be sem jön. Tükörrel kezdett leskelődni a hőkamrás kandallóba, kizavartuk, hát egy tekervényes csőben hogy látná már, mi van a kéményben?!

Fel akartuk küldeni a tetőre, azt mondta, neki tériszonya van. Mondtuk, hogy húzzon innen, jövőre elég lesz, ha csak a számlát hozza, erre a számlára meg ráírtuk, hogy a "szolgáltatást teljesítés hiányában nem fizetjük ki" és nem tudtak vele mit kezdeni.

2012. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! Pfff! Inkább erre nem mondok semmit...

A tükör nem arra való, hogy a csőbe leskelődjenek vele. Egészen más célt szolgál.

2012. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Ha a kéményseprű azt ellenőrizni, hogy minden házban van e co2 jelző, és helyesen működik e, jobban járnánk.
2012. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

CO2??? Az meg minek? Ráfújsz vagy kinyitasz egy szénsavas italt és beriaszt.

Nem inkább CO-ra gondoltál?

2012. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
De, csak a magas co2-t is jelzi:)
2012. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!