Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Kiutalják április végén a...

Kiutalják április végén a családi pótlékot tekintettel a hosszú hétvégére?

Figyelt kérdés
lehet hogy van ilyen kérdés de én nem találtam meg. néztem a MÁK oldalán, de hallottam olyan pletykát hogy hamarabb utalnak.

2014. ápr. 23. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Dehogy utalnak hamarabb. A fizut sem utalják hamarabb!
2014. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, jövő héten mindenki megkapja.
2014. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Április 29-én utalják, így másnap már a számládon lesz. A MÁK honlapján egyértelműen ott van a közlemény.
2014. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

[link]

Április 29-én utalnak.

2014. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is sokszr elegem van a családi pótlékos kérdésből, de mielőtt ide írok valamit azért meg szoktam nézni, hogy van-e valóság alapja 1-2 kérdésnek. Fent a MÁK honlapján, telefonon is ezt mondja be az automata, nem tudom miért kell rögtön támadni.
2014. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Sosem tudhatjuk, kinek miért kell a családi. Az övé, jár neki. Lehet, hogy ennivalóra költi, de lehet, hogy elromlott a mosógépe, vagy akár az is, hogy idős, beteg édesanyja gyógyszereit váltja ki belőle.

Nem mástól kuncsorog ilyenkor senki, hanem arra kíváncsi, mikor jut hozzá ahhoz, ami az övé.

Én nem firtatom, miért teszi ezt. Hozhatja úgy az élet, hogy én is várom a postást.

2014. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi a gyors válaszokat! mentek a zölt kezek. ovis, iskolás fizetni valóm van a hónapban és úgy alakult hogy ha nem jön a pénz akkor nem tudtam volna kifizetni. ennyi a titok, persze megoldom akkor is de így nyugodtabb vagyok. a máknál csak az időpontokat néztem a közleménnyel eddig nem találkoztam. Köszi mégegyszer!!!!
2014. ápr. 23. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!