Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Április 30-ra várom a babám,...

Április 30-ra várom a babám, milyen "hazajövős" ruhát készítsekk oda? Mármint úgy értem mennyire vastagot, hosszú ujjú bodyt vagy rövidet a tipegő alá, stb.

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body, tipegő, sapka, vékony takaró.
2011. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Készülj arra is,hogy hidegebbre is fordulhat az idő..tehát jó,ha hosszú ujjú bodyt is,és vastagabb takarót is csomagolsz..!:)
2011. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly május közepén szültem. Április végén feküdtem be a kórházba és nagyon szép idő volt már akkor kb. 2 hétig. Pont amikor jöttünk haza

nagyon hideg lett. Én is készültem két fajta ruhával, a csecsemősök szinte mindent ráadtak, pl. mindkét sapit amit vittem. Volt egy vékony jó idő esetére és egy vastagabb. Kislányom akkor egy hosszú bodyban, tipegőben, kocsikabátban és egy vastagabb kabátkában, mint ahogy írtam két sapiban és vastag plédben "jött" haza.

2011. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én április 23-án szültem. Elég szeles idő volt, amikor hazajöttünk, én vittem egy pólyát, bodyt, rugdalózót, két sapkát, és egy vastagabb kiskabátot. Meg egy textilpelenkát, ezt rá kellett teríteni a picur arcára, amikor kiértünk vele a levegőre
2011. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!