Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » 3 Fiammal anyaságin vagyok ....

3 Fiammal anyaságin vagyok . A legnagyobb 14 éves nem jár be órára, Most aztmondták, hogy mivel a hiányzásai meghaladták az 50 órát most megvonják a családit. Ilyenkor mi van az anyaságival? Azt is elveszik és csak a 2 kicsire jár majd a családi?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 22:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Bűnözőpalánta a gyerek, már most el kéne zárni a társadalomtól.
2014. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Apuka nem akarná magához venni? Bajlódjon ő vele, ne haragudj hogy ezt írtam! Nagyon sajnállak! Egy nevelési tanácsadóval sos felvennèm a kapcsolatot.Lépned kell ha nem akarod hogy egy rosszéletű bűnöző váljon belőle.
2014. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
9-es!Pont,hogy mindent megadtam neki,annak ellenére,hogy egyedűl neveltem 6 éves kora óta,ezért nem értem 13 éves koráig semmi gond nem volt vele,mondhatom,hogy mintagyerek volt.
2014. ápr. 24. 23:13
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Talán nem mindent kellett volna, hanem nevelni. Otthon ülsz és arra nem voltál képes, hogy megneveld.
2014. ápr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utólsó! Neked kívánom,hogy kerűlj ilyen helyzetbe és akkor osztogazsd az észt! Szerinted 3 gyerek mellett lehet otthon ülni? (Az iker fiaim 3 és fél évesek,akik közűl az eggyik cukorbeteg)
2014. ápr. 25. 11:51
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen, hiszen otthon vagy velük. Semmi más dolgod nincs mint, hogy a gyerekeidet neveld, de még az sem sikerült elérni, hogy a nagy suliba járjon.
2014. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én a helyedben sürgősen segítséget kérnék nevelési tanácsadótól meg el is vinném a gyereket pszichiátriára. és be adnám bentlakásos iskolába. Beszélj a gyerek apjával hogy nevelje ő fel ha már ellened hangolja. én meg a helyedben inkább a gyerek miatt aggodnák nem az hogy mennyi pénzt vonnak meg. valami biztosan történt köztetek hogy igy viselkedik veled.
2014. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!