Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Lemondtam a csaladipotlekot...

Lemondtam a csaladipotlekot az Allamkincstarnal, mert kulfodre koltoztunk. Luzer vagyok, vagy csak becsuletes? Sokan az itteni ismeroseim kozul, pedig jol allnak anyagilag nem mondtak le otthon.

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok van-e mas hasonlo cipoben, vagy csak a velemenyetekre. Koszonom elore is!

2014. nov. 25. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
ott húznám le ezt a zsarnok korrupt kormányt ahol csak tudom. igy is eleget vesznek ki a zsebemből. becsületes vagy csak amit ott hagysz abbol a Szijjarto vesz egy uj antik kocsogot a villajaba. akkor inkabb koltenem a gyerekre. egyebkent nem elek kulfoldon nem vagyok kompetens, de kikoltozni is miattuk kenyszerulsz.
2014. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

attól, hogy kiköltöztök, még jár.

ha be is jelentkeztek lakcímre akkor meg a külföldi csp jár

2014. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

sőt ha mondjuk szülés alatt kinti biztosított jogviszonyod lett volna, az anyasági támogatás mindkét államból járna!

törvény.

2014. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Csak becsületes vagy, ami ebben az országban ritka. Az ilyen ügyeskedések miatt tartunk itt, ahol tartunk. Ismerek olyan családot, ahol anya-apa élettársi kapcsolatban együtt élnek, az apa máshova van bejelentve. Az anya pedig 3 gyerekes egyedülállóként minden juttatást felvesz, és jól állnak. Mondjuk az államnak kellene példával elöl járni, mert sokan azt csinálják, amit ők, csak kicsiben. Nem megvonások kellenének, hanem ezeket kellene jobban ellenőrizni.
2014. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ugy tudom, ugy van, ha valaki 3 honapot meghaladoan kulfoldon tartozkodik, akkor nem jar mar a csaladipotlek Magyarorszagrol. Visszamenoleg visszakerhetik, lehet, hogy buntetes is van azt hiszem. Igaz a gyerekem meg ovodakoteles sem volt...siman meghuzhattam volna magam, es a magyar szamlamra jott volna kozben a penz, de feltem a lebukastol, meg a meghurcoltatastol. Kicsit hulyenek is erzem magam, hogy lemondtam(a megerositest vatram :) ) , mert nem egy nyugati orszagban vagyunk, nem a jobba jottunk ugymond, baaar itt jobb munkat talaltam, mint amirol otthon almodhatnek! ez egy koszos, korrupt kis balkani orszag... raadasul! Koszonom a kommenteket, mindenkinek megy a zoldkez! :)
2014. nov. 25. 10:34
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Jól tetted. Legjobb barátom rokonait a rendőrség várta a reptéren mikor hazajöttek, emiatt. Eljárás indult ellenük.
2014. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4-es, 6-os valaszolonak kulon koszonom a hozzaszolast!:0 na ilyen durva dologra nem is gondoltam, amit a 6-os irt! akkor legalabb nyugodtan alszom!
2014. nov. 25. 10:43
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy lúzer, helyesen tetted. Amúgy sem járna szerintem, nem itt költöd el a pénzt.
2014. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

kint meg mehetsz be igényelni


amúgy ha itthon kapnád, kint ráadnák a különbözetet


mindeg yhogy hol igényled, a lényeg csak annyi, hogy egy országból szabad, kettőből nem kaphatod.

2014. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*de ha annyira nincs rá szükséged, ne igényeld. te tudod.
2014. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!