Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » SOS surgos! Beadtam csaladi...

Valeria12121988 kérdése:

SOS surgos! Beadtam csaladi potlekra azt mondtak ellenoriztetik a polgarmesteri hivatallal a lakcimemen lakok e. ost akkor legyek mindig otthon? Meddig ellenorzi?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem ellenőrizték még, hogy ott lakom-e, ami a lakcímkártyámon szerepelő cím.
2015. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell otthon ülnöd, éld az életedet tovább. senki sem ül otthon egész nap. az a lényeg, hogy amikor mennek, alaposan át fogják nézni a lakást, hogy tényleg életvitelszerűen ott laksz-e, illetve ha egyedülállóként jelentetted be magad akkor azt is vizsgálják, hogy valóban egyedül élsz-e, megnézik hány fogkefe van, milyen ruhák vannak a szekrénybe meg ilyenek :D
2015. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A "polgar hivatallal", ja a polgár jenő hivatal, a jenő polgár hivatal.
2015. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig hogy lennél otthon?! Gondolkozz józanul...
2015. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!