Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családi pótlék, egyedülállóság...

Családi pótlék, egyedülállóság! Melyik napot írjam be a papírra h nem vagyok egyedülállóálló? Lent!

Figyelt kérdés

Szóval 4 hónapos terhes vagyok az új páromtól.

Szeretnék nyilatkozni h már nem vagyok egyedülálló.

A papírra melyik dátumot írjam rá?

(ők ugye nem tudják h babát várok)

Ha 4 hónappal ezelőtti dátumot írom be akkor vissza kell fizetnem.?



2016. jan. 31. 13:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Elképesztő.

Nekem meg azt mondták, be sem kell mennem, írjak egy nyilatkozatot, hogy melyik naptól nem vagyok egyedülálló. Még az apa adatai sem kellenek, csak hogy már nem egyedülállóként kérem a csp-t és küldjem el nekik EMAILBEN.

Kérdeztem, hogy kinek - annak, aki az ügyemet intézte anno a levél szerint, amit kiküldtek. Ezt tettem, következő hónaptól a normál csp-t kaptam. Ez nem volt egy éve sem még.

Félelmetes, hogy ennyire különböző dolgokat mondnanak.

2016. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hát nagyon bosszantó :(

Az meg pláne h nekem kell bizonygatni h nem vagyok egyedülálló már és a sima csp-t szeretném igényelni....

2016. febr. 1. 13:52
 13/16 Lina63 ***** válasza:
Kérdezz utána, mert élettársi kapcsolatot csak akkor fogadják el, ha bejegyzett...
2016. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szóval nem elég egy sima, azonos lakcím?. :o

Jajjj komolyan mondom inkább maradok "egyedülálló" :/

2016. febr. 1. 21:25
 15/16 anonim ***** válasza:
Jaj, de lazán odavágja a sok nagyokos, hogy "hülyeségeket írtak", igaz? Aztán de szép, amikor kiderül, hogy talán nem a hasamra csaptam, és úgy írtam, hanem személyesen utánajártam, és nekem is ugyanazt mondták, mint a kérdezőnek. Na akkor ki beszél hülyeséget?
2016. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Amit bemásoltam kérdéseket ott is tapasztalták ezt amit mi is, kedves utolsó!

Szóval tényleg nem mi vagyunk a " hülyék"

De tényleg elég szomorú/felháborító h valahol ezt valahol azt mondják.....

2016. febr. 2. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!