Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Az apuka eltudja intézni...

Az apuka eltudja intézni egyedül az apasági nyilatkozatot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudjuk össze egyeztetni,hogy mindketten menjünk,mert vagy párom dolgozik én meg iskolába vagyok.Holnap párom eltudná intézni, de én nem tudok menni, én kellek hozzá egyáltalán? Vagy elég, ha viszi a kis könyvet meg a nőgyógyásztól kapott papírt?
2016. ápr. 17. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten kelletek!
2016. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2 éve mindketten kellettünk hozzá, ugyanis az alapadatainkon kívül mindkettőnk aláírására is szükség volt személyesen.
2016. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked is alá kell írnod a papírokat. Vannak kifejezetten rád vonatkozó részek. Szóval mindenképp menned kell. 4 példány, példányonként 8 aláírás az anyától.
2016. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Mi otthon töltöttük ki a papírokat és aláírtunk, de még így is be kellett mennünk mindkettőnknek.


Már ne is haragudj, de nem tudom elhinni, hogy nem hiányozhatsz 1 napot az iskolából, vagy nincs a párodnak 1 nap szabadsága. Ne mondd, hogy a munka/iskola fontosabb, mint a gyerek.

2016. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó, 2 hét múlva érettségizek, tehát nem, nem hiányozhatok. Párom napszámba van, és -6000 ft nem mindegy. És a bébi érkezése is kb 2-3 hét múlva esedékes, tehát átlehet érezni a rohanást, meg azt a stresszt ami rajtunk van.

2016. ápr. 18. 08:32
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
OFF: Volt rá 9, azaz kilenc hónapotok. Miért az utolsó héten indultatok neki? ON
2016. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ti is úgy csináltok, mint a szomszéd. Szülés előtti napokban intézték, holott az apuka is munkanélküli... Nekik sem volt idejük.
2016. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Két héttel érettségi előtt már miért ne lehetne hiányozni? Amit eddig nem tanítottak meg, azt már az utolsó napokban sem fogják. Meg amúgy se aggódd már túl ezt az érettségit, a vizsgaidőpontokban épp szülni fogsz, úgyhogy nem oszt nem szoroz, hogy most hiányzol-e egy napot vagy sem.
2016. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó élmény lesz a szülés: Várjon kérdezőbiztos, épp fájásom van....


Szerintem nem vagy tisztába mindennel.

2016. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sikerült elintézni. :) És az érettségi meg lesz, jövőhét után lemegy, mire szóbeli addigra meg már egy hónapos lesz egy kicsi. És de, tisztába vagyok a dolgokkal, de azért köszönöm a kioktatást.
2016. ápr. 22. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!