Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol 2 vagy több kicsi gyerek...

Ahol 2 vagy több kicsi gyerek van, ott apuka bevállalja néhány órára mindegyiket egyedül, segítség nélkül?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Természetesen, már miért ne?

Én, az anyjuk is egyedül vagyok velük sokat, az apjuk miben lenne más?

2015. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak a férjem nem, ezért kérdeztem, hogy nekem magasak-e az elvárásaim vagy vele van gond.
2015. jan. 1. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Persze. A kicsi 7 hónapos volt, amikor kresztanfolyamra jártam. délután 5-től volt, így egész fürdetésig ő volt velük, vacsoráztatta őket. Simán megy neki, most is hurcolja őket, ha a nagynak edzése van.
2015. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Férjem ugyanannyira részesek az ő életüknek, mint én. Amikor a második-harmadik gyerekünk született, ő volt otthon a többi gyerekkel, míg én a kórházban voltam a picivel. Remekül megoldotta :) nehogy már bébiszittert kelljen hívni, ha egyedül maradna apuka a gyerekekkel
2015. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy rá lehet hagyni a gyerekeket. Felnőtt, értelmes ember, el tudja látni a őket. Első perctől kezdve kiveszi a részét a gyerekek körüli teendőkből, így nem fél, ha neki kell vigyázni rájuk.
2015. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem, mert csak aludni já r haza.


3 gyerekes

2015. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk igen :) a kicsi 2 hónapos a nagy 4 éves.
2015. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Amikor még csak 2 gyerek volt, akkor elvolt velük egyedül. Már 1 éves múlt a 3. gyermekünk, egyszerre nem vállalja Őket.
2015. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze havonta 3-4 alkalommal elmegyek itthonrol. Fodraszhoz felevente.

Amugy kormos, vagy kávézok egyet vagy elmegyek csak simán egymagam bevásárolni esetleg atmegyek baratnomhoz!

Amugy heti 2 este ő furdeti oket , amig én tornázok vagy futok. Ez kb 30-40perc. A parom meg havi egyszer megy horgászni de neha visz minket is. Igy igazsagos o amugyis sokat van emberek közt!:) nem vagyunk neki teher

Es ami a legfontosabb

Nem magadnak szulted hanem magatoknak

2017. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!