Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is egész nap egyedül...

Ti is egész nap egyedül vagytok a babátokkal mert apuka dolgozik? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

#egyedül #apuka #babàval
2015. okt. 28. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem. A férjem 4ig dolgozik, fél 5-re itthon van. A te férjed minden nap estig dolgozik?? Az biztos nehéz lehet :(
2015. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Fix napirendünk van, amiben van számomra is másfél óra szünet, míg ő alszik ebéd után. Néha jobban, néha nehezebben bírom, mert se rokonok, se ismerősök nincsenek, akik ráérnének napközben beszélgetni. Más anyukát 2-t ismerek, de nem akarnak barátkozni. Így elég monoton a hét. A hétvégék tök jók, akkor a férjem itthon van, sokat játszanak, nevetnek, én meg levegőhöz jutok kicsit.
2015. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Mivel a párom a környéken dolgozik, sok esetben ebédre beugrik vagy napközben belép 5 percre, azonban nincs klasszikus munkaideje, így este és hétvégén is gyakran van távol. Hetente járunk zenebölcsibe, egy másik anyukával eljárunk sókuckóba, napközben indulunk el kettecskén bevásárolni/csavarogni, illetve ha van gyerekes program, igyekszünk odaérni.
2015. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Az én párom hétfőn hajnalban elmegy dolgozi, és szombat délután jön haza. Egyedül vagyok. Közel laknak a nagyszülök, de max 5 percre befutnak unokát nézni 1-2 naponta. Kb csütörtökön már a semmi tűnő tekintettel ülök a tv elött vagy céltalanul olvasgatok a neten és örülök neki, hogy a fiam nagyon jól eljátszik egyedül a járókában. Ha nem beszélgetnék a kicsivel már azt sem tudnám, hogyan kell beszélni.
2015. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a férjem 12 órázott, volt hogy éjjel, volt hogy nappal. Jól bírtam, de nekem könnyű dolgom volt, mert tudtam, hogy 7-8 hónapos korától a férjem lesz gyeden, én meg megyek vissza dolgozni.
2015. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az én pàrom biztonsàgi őr és 24 óràzik aztàn két nap szabad de abban a két napban meg az itthoni dolgait kell végeznie.Ugyhogy sokat vagyok egyedül 2 gyerkőccel
2015. okt. 28. 20:31
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

A ferjem reggel 7 tol este 9 ig dolgozik minden hetkoznap. ( utazas is benne van )

Hetvegen a sajat cegeben dolgozik pluszban, vagy az autojat butykoli.

Igy kónkretan mindig egyedul vagyok a kisfiammal.

Kulfoldon lakom ezert csalad itt nincs, es mivel nemreg koltoztunk ide ahol lakunk, itt senjit nem ismerek, a barataim mind a amadik varosban maradtak ahol mar 10 eve laktam.


Ugyhogy a gyereken kivul max a postast latom.

Ja, meg van egy bolt, oda jarunk, ott a penztarossal beszelgetek.

2015. okt. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudjatok, hogy belekotyogok, de ez így milyen családi élet? Hogy szinte nem is találkoztok a férjetekkel? A gyerek szinte nem is látja az apját? Értem én, hogy fontos a pénz, de azért ennyire?
2015. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8-16:30 ig dolgozik.


Napközben van babás klub,babás torna amire járunk, boltig elsétálunk naponta.

Heti egyszer bebuszozunk a férjem elé mire végez,onnan kocsivsl bevásárolni,elmenni ide-oda.

Hétvégéi szabadok szerencsére.

2015. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen. Tegnap bőgtem jól ki magam. Felvetette, hogy jöhetne a második. Mire én elkezdtem bőgni, mert szívem szerint jöhetne, de az eszem azt mondja, hogy nem, nem bírom, meg fogok kattanni a magánytól. Reggel 7 előtt elmegy és nagyon jó esetben hazaér fél7-re, de sokszor fürdetés, altatás után. A legközelebbi mozdítható nagyszülő 70 km. Barátok, mindenki dolgozik, örül, ha hazaér és leteszi a fenekét. A játszótéren pár szót váltok azokkal, akik éppen ott vannak(van, hogy tök egyedül vagyunk). Nagyon egyedül érzem magam!
2015. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!