Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Akik már most a következő...

Akik már most a következő havi családipótlékot várják, azokkal mi lesz januárban?

Figyelt kérdés
Mert sajnos nagyon sok ilyen kérdést látok akik már tűkön ülve várják a második utalást és sajnos nagyon kevés ember tudja a pénzt beosztani.
2016. dec. 19. 11:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%
3 gyereket nevelünk kihagytam bocsánat utolsó voltam
2016. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem bántásból kérdeztem, csupán kíváncsisàgból. Nagyon sajnálom az ilyen embereket akik napról napra élnek még úgy is, hogy rengeteget dolgoznak. Kedves #5 válaszoló.
2016. dec. 19. 14:39
 13/22 anonim ***** válasza:
30%

Kedves 5

Teljesen egyet értek ,ezért irta én is hogy ha leugatják meg bántjak az embert nem lesz jobb!!

Köztük én is nagyon várom ,mert ez vsn😢😢

2016. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Azért nem mindegy , hogy valaki idő közben került ilyen helyzetbe , vagy eleve így vállalt gyereket. Az első ritkább és esélyes, hogy az pont nem fog kerdezgetni, hogy mikor jön már
2016. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szomszédaink is így vannak.

Hónapról hónapra élnek, plusz költség nem fér bele. A plusz csp-ból járják végig a rokonokat karácsonykor, csak januárban jönnek haza.

Mindenkitől kapnak háztáji kaját, így januárban alig kell költeniük. A család így tudja őket segíteni. 4 gyerekük van.


Nem mondom, hogy ez jól van így. De így együtt vannak a családdal (év közben nem nagyon mennek), a gyerekek élvezik.

2016. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%
Ên is várom. :D De költözés, lakcímváltozás miatt. Pont jó, hogy nem kell azon rugózni, na akkor hová viszi a postás, mert szokás szerint a pénzt hamarabb kapom meg, mint a határozatot. :)
2016. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
29%

Most bocs de egy dolog pénzt beosztani és egy dolog nem kijönni a pénzből hiába húzza a madrágszijjat!


Azért várják mert csóró országban élünk és nem teremtik meg a megfelelő munkalehetőségeket az embereknek vagy ha van minkájuk akkor éhbérért, mert ne mondja nekem senki havi 80.000 ftból meglehet élni.

Igy a kérdésed afelé ken irányuljon, hogy pl hol tudsz az ilyeneknek pl egy 1 kg lisztet vagy 10 db tojast adni stb... en pl most 4 zsák ruhát adtam a vedőnőmnek mert van rászoruló családja és hidd el ha nem ilyen zagyvaságokon gondolkodsz hanem néha adsz sokkal jobban érzed majd magad és nem műsajnálkozol az emberek iránt.

Ha viszont mégis adományozol nem értem miért kérdezel ilyen hhülyeséget mikor pontosan tudod mennyi szegény ember van

2016. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj utolsó, de senkinek kötelezte rá, hogy gyereket vállaljon, ha nincs miből eltartania
2016. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
23%

Én vagyok az 5 ös válaszoló.

Az a baj a mai világgal hogy szégyen amit a munkánkért kapunk . Én dolgozom 8 hónapos terhesen is, igaz a héten utoljára. Párom dolgozik , nem ia keress rosszul de azt nem mondom hogy jól keress. Mindenünk megvan és nem éhezünk , januárban sem fogunk. De aki nem várja most a csp-t ahogy én sem mégis jól fog jönni. Lesz mihez nyúlni ha bármi van. Az biztos hogy nem ebből akarok karácsonyozni mert arra már hónapok óta apránként készültem. Ugyanis a mai fizetésből nem teheti meg az ember hogy egyszerre vegyen kaját meg ajándékot. Ez a helyzet Magyarországon sajnos.

2016. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
10%

Ne szenteskedjetek màr de komolyan!

Olyan szánalmasak vagytok. Ki miért és mikor vàrja a pénzt.... meg valaki megmagyarázza miért várja....

Hányinger az ember! Nem mindegy amúgy!

Itt ezen a gyakorin az a legfontosabb ki miatt érezheti magat felsőbbrendűnek és tromfolhatja meg azt amit irtak.

Igy erzi majd tökéletesnek magát!

Menjél baxus ki az utcára és shitséggel a csóróknak vagy szedjél hangyát!

Annak is fotos aki dolgozik baxus!

Hányingerem van mar ettől az oldaltól, hogy itt mindig másnak a kárán nyernek energiát! Ki is törlöm mert ez nem normalis amit itt csinálnak. Nemcsak ennél a kerdésnél beteg az ilető.

2016. dec. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!