Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mikor szokott jönni a családi...

Mikor szokott jönni a családi pótlék és a családi adókedvezményt csak akkor kapom amikor dolgozok?

Figyelt kérdés

November 5-én szültem és kaptam családi pótlékot december 5-én ami az egyszeri anyasági támogatással együtt jött meg december 29-én. Ez volt a novemberi meg a decemberi? Nem minden hónap elején szokott jönni? Januári mikor fog?

Másik kérdésem pedig, hogy mikor betöltöttem a 12.hetet kértem a családi adókedvezményt a 10ezer forintot és míg dolgoztam kaptam is, azóta viszont nem. Táppénz meg CSED, GYED, GYES idején az nem jár, csak majd ha dolgozok megint?



2017. jan. 4. 09:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2017. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! Te hol kérted ki az igazolást, mikor igényelted a magzatra a családi kedvezményt? Csak az kell hozzá, leadom és kész? Most töltöttem be a 12 hetet.
2017. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én a munkahelyemen szóltam a főnöknek, hogy 12 hetes terhes vagyok és igénybe szeretném venni a családi adókedvezményt. És ő kinyomtatta az igénylőlapot, kitöltöttem majd ő küldte tovább.
2017. jan. 12. 16:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Mivel bizonyitottad a terhesseget? Nalunk mindenkepp kell rola vmi papir
2017. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nögyógyásztól kértem
2017. jan. 12. 19:30
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszi!!
2017. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!