Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mi a helyzet a még idén...

Mi a helyzet a még idén emelhetik a családi pótlékot című történettel?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 21:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Semmi nincs vele. Évek óta feldobják a témát, főleg választások előtt.
2017. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Remélem nem fogják. Azzal megint az ingyenélők járnának jól. Nem a senkiháziakat kellene támogatni. Az adókedvezmény sokkal jobb, az annak jár aki dolgozik.. Tudom tudom jön a lepontozás.
2017. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Kampányfogás.
2017. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Igen kampányfogas ahogy más mondja illetve én is az adókedvezményt részesítenem előnyben!

Nem szeretem amikor valaki azért a 30forintert szül...

2017. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Hát az van vele, hogy jövő áprilisban választás. Most még a Jóistent is leígérik az égből
2017. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

#2-essel 100%-ig egyet értek,falnak megyek az olyan kérdésektől hogy:

-Nektem már megjött a számlára?

-Mikor jön?

-Igaz,hogy augusztusban/decemberben 2X jön?


Tudom van olyan,aki a gyerek születése után kerül nehéz helyzetbe,de sajnos a körmyezetemben tényleg több példát látok arra,hogy "szüljünk még egyet,mert akkor több a családi".

2017. júl. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is inkább az adókedvezményt növeljék, pl egy gyerekre 10 helyett 12-15. Ugyanolyan pénz de legalább csak annak jár aki dolgozik.


De amúgy én már azzal is boldog lennék ha maradna minden ugyanúgy, mint most és nem csökkenne pár év múlva.

2017. júl. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Zoló63 válasza:
26%
2-esnek meg 7-esnek szeretném felhívni, hogy léteznek fix adót fizető emberek, akiknek nem jár ilyen adókedvezmény, de gyerekeik vannak, valamint követendőnek tartják, hogy az ötmilliót kereső posta vezető gyereke többet ér mint a 120 ezret kereső kézbesítőé.
2017. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Elég sok rosszindulatú hozzászólás érkezett!!Amit nem tudok hova tenni,mert sokan nem azért szülnek gyereket mert sok Csp legyen!!

És kikérem magamnak is meg a több gyereket nevelőnek családoknak ,egyedülálló szülő nevében is!!

Mert bizony arra nem gondoltok hogy nem véletlenül kérdezi hogy mennyi lesz aCsp hiszen sajnos köztudott hogy már 1 gyerek is probléma a munkahelynek és kirugjág az embert!!

Én is 3 gyereket nevelek egyedül és bizony nem tudok elnenni dolgozni mivel nem tudok 12 órába vissza menni!

Segítségem nincs,se mama ,se papa!!

Tehát kérem előbb gondolkozni mielőtt irkáltok ,mert nem tudhatjátok kinek milyen élete volt,van!!

És igenis rohadtul emelhetnék ezt a nyomorult Cs.P-t mivel pl mikor az első gyerekem született 2008-ban akkor fagyasztották be !!

2017. júl. 26. 13:02
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A férjed vagy feleséged nem segít!? Azért 3 gyerekhez kell a két szülő.
2017. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!