Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a jele annak ha elhal a...

Mi a jele annak ha elhal a magzat? Van valami jele vagy van olyan is mikor semmi csak az orvos mondja ultrahangon hogy, sajnos ez a helyzet.

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
igen pl nem fejlődött vagy csak nagyon keveset az utolsó ultrahang óta. vagy nincs szívhang stb
2017. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Egyeseknél megszünnek a terhes tünetek, de ez sem mervadó, hisz a tünetek jönnek mennek. Görcsök, vérzés szokott még, de ez sem biztos.
2017. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerdán kiderül. Tünetem van minden evés után amin nem ízlik az ki is jön. De izgulok hogy baj van. Mert 1 hete több tünetem volt mint most van. Fájdogált alul a hasam. Ha minden igaz most vagyunk 8 hetesek.
2017. máj. 21. 19:32
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Én 7 hetes vagyok, de nekem a mellfeszülésen kívül semmi tünetem nincsen. Pénteken voltam dokinál, minden rendben volt. Ne aggódj!
2017. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Baratnomet kisertem 12 hetes uhra es elotte hányt.. de kiderult h 10hetesen kb elhalt a baba!:(..szval tunetek nem mérvadóak
2017. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Szia, én vettem egy szívhangfigyelőt, mert egyfolytában attól féltem, hogy az UH-n közlik a rossz hírt. Életem legjobb döntése volt!
2017. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ilyen 7 hetes korban még nem mutatja az a készülék nem?
2017. máj. 21. 21:42
 8/11 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Az embrió volt 7+3, menstruáció szerint 8 hetes voltam, de tudtuk, mikor fogant.

2017. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy semmi jel nincs, de lehet enyhe vérzés, barnázás, vagy a tünetek HIRTELEN megszűnése.

De nem törvényszerű, mindenkinél más.


De alapvetően szerintem próbálj úgy hozzáállni, hogy minden rendben lesz. :)

2017. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. En 5 hetesen voltam orvosnál. Nem latott csak petezsaknak tuno valamit. 8 hetesen amikor mentem vissza kiderult h mehen kivuli volt. Pedig nekem minden passzolt a terhesseghez. A tunetek minden meg volt. Megsem volt baba.
2017. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!