Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Miért szül ennyi ember a...

Miért szül ennyi ember a semmire (Gyes, családi pótlék)?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést olvasok ezen az oldalon arról hogy dolgozni egy napot se dolgozott, de gyereket/gyerekeket már szül, és várja a segélyeket. Miért jó ez nekik? Szül, utána meg itt kérdezgeti hogy mikor jön a csp meg a gyes, várja mint a messiást.


Nem veszekedni, meg ítélkezni akarok, csak tényleg érdekel hogy mi ezeknek az embereknek az indíttatása. Gondolom apuka se keres olyan jól ha ennyire fontos nekik a segély.


2017. júl. 30. 16:50
1 2 3
 21/22 érdekel0 ***** válasza:

Az 1. gyermek elött én se dolgoztam,volt,hogy ragyogva keltem,mert aznap volt végre gyes-családi.

A 2. gyerek után max gyedet kaptam.

Most kb. 1 milliót keresünk apukával ketten.

Úgy érzem bőven behozom azt,amibe kerültem.

Vetettem volna el?

Szégyeljem magam?

A legtöbb embernek van mélypont az életébe.

2017. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Nyugati országokban teljesen normális, ha az apuka dolgozik az anyuka meg otthon marad a gyerekekkel. Szerintem nem a segélyekkel van baj, hanem a stadionokkal, amire a sok pénz elmegy. Ne attól a szegény anyukától sajnáld a pénzt, aki gyereket nevel és mellette tanul, hogy amikor a gyerek nagyobb lesz dolgozhasson. Persze értem én, hogy ott a másik véglet, amiről a kérdező beszél, de ha kiszámolod az a segély se olyan sok pénz. Hidd, el nem arra megy el a dolgozók pénze.
2017. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!