Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Vissza kaphatom a családi...

Vissza kaphatom a családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Már 2015ben elvették a családi pótlékom hiányzások miatt... (rossz társaság stb..)tavaly új iskolába iratkoztam ,jártam rendesen.. meg igényeltük de olyan levelet kaptunk vissza hogy 0ft van megállapítva.. amit nem is értek.. ha tavaly egész évben jártam iskolába mért nem adnak családit ? Az elvileg jár ? Most ujra be szeretné adni a kérrlelmrtelmet anyukám.Az iskolában adtak iskolalátogatásit és egy olyan papírt hogy 2016 szeptemberétől folyamatosan járok iskolába.. az iskola titkár szerint vissza kell kapnom ezt az 1 évet mert jogtalanul nem járt... de azt halottam hogy max csak 2 hónapot adhatnak vissza.. Van rá esély hogy az elmult évet vissza kapjam?

#családi pótlék #Vissza kaphatom
2017. szept. 27. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem most, hanem akkor kellett volna, amikor újra kezdted a sulit. Mire vártatok? Igen, visszamenőleg csak két hónapra fogjátok megkapni.
2017. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem biztos, első. Ha anno jogosan adtak be a kérelmet, akkor onnantól kell kifizetni. A két hónap új igénylés esetén van
2017. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jogosan kéri visszamenőleg, akkor kifizetik. Nekünk egy félreértés miatt vették el a családi pótlékot, és 2 évet kifizettek minden különösebb gond nélkül utólag.
2017. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Végülis jogosan vették el hiányzások miatt de azóta már réges régen vissza kelett volna adniuk mert járok iskolába most megyünk a gyámügyre remélem sikerüé.
2017. szept. 27. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól még a hiányzásokat nem tudod bepótolni.
2017. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5!


Gyakorold az értő olvasást. Anno hiányzás ok miatt elvettek a csaladi pótlékot. A kérdező másik iskolába került, ahová rendesen járt, míg megkervenyeztek újra, de nem kaptak meg. A világon semmit nem kell neki bepotolnia

2017. szept. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uj fejlemeny:D voltunk bent a gyamugynel ahol azt mondtak ok már tavaly juliusba kuldtek egy papirt a MAKnak hogy vissza adhatjak a csaladimat, de ez valamiért nem történt meg! A papirt kinyomtattak errol nekunk és aztmomdtak vigyuk be.szerintetek
2017. szept. 29. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!