Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Novemberben születik meg a...

Novemberben születik meg a kislányom, de közben magántanuló leszek! Kaphatom rá és magamra is a családi pótlékot?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, de tanulni fogok tovább még csak 19 éves vagyok! igényehetem magamra is és rá is és ha igen akkor a gyest kaphatom e a cspk mellett

?



2014. júl. 29. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igényelheted!! Te tetted fel az árvaellátásos kérdést is? :)

A te és a baba ellátásai teljesen két külön dolog! :)

2014. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Igen kapni fogod. Tudom le leszek pontozva, de ha ennyire a támogatások érdekelnek, most őszintén minek neked gyerek. Igen, védekezés mellett teherbe estél, nincs szíved elvetetni blabla.
2014. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
És dolgozni mikor fogsz?
2014. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
látod, milyen "diliscsajszi" vagy? hát most itt az eredménye. persze szerintem is tablettát szedett+óvszerrel védekeztek, nem volt szíve elvetetni, és a barátja már évek óta dolgozik, saját házuk van, ő pedig orvosira megy.
2014. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen de csak szeptembertől mivel nagykorúként nyáron nem jár majd csak visszamenőleg ha megkezdted a tanulmányokat.
2014. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

nem mindegy mièrt terhes? az ő dolga/gondja!


igényelhetsz mindent ugyanúgy. egymástól függetlenek

2014. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el nem a támogatások miatt szülök de ami jár az jár! igen a párom dolgozik házunk van és? Én sajnos hamar árva lettem és sajnos dolgoznom is kellett hutőházba! szóval nehéz volt de a párommal anélkül is megtudnánk adni a kislányunknak szóval lehet mondani amit akartok!!! És képzeljétek el gyógyszer mellett lettem terhes!! aki rendes választ adott annak köszönöm aki meg csak fikázni tud az még nem tudja mit mér rá a sors!!!!!!
2014. júl. 29. 15:04
 8/16 A kérdező kommentje:
* el tudnánk tartani
2014. júl. 29. 15:04
 9/16 anonim ***** válasza:
A családi pótlék nemcsak 18 éves korig jár?
2014. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem ha középiskolában tanul akkor 20 éves korig.
2014. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!