Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ki az, aki szerint létezik...

Ki az, aki szerint létezik Magyarországon megélhetési gyerekszülés? Megoldási javaslatok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 06:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

"Nekem az egzisztenciámra futja itthon, gyerekre már nem. Az előbbit választottam, és ahogy nézem a színvonalatokat, jól választottam."


Nos, nekem nemcsak az egzisztenciámra futja a saját jövedelmemből, hanem gyerekekre is. Ketten már egyetemre járnak közülük, nálunk a családban ez jelenti a színvonalat.:-)

2017. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

Van. Kisebbség körében

- munkájuk nincs

- lakhatás nincs

- pénz nincs védekezésre

- így szexelnek és szülnek


Megoldás: támogatott fog.gátlás, de amíg a CSOKkal van tele a sajtó, hogy az milyen király addig esélytelen, hogy ez megvalósul. És munka.

2017. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Juliusz48 válasza:
A nyugati társadalmak a szaporodás helyett az állami nyugdíjrendszert választották. Ennek eredménye láthatóan a gyermektelenség felé halad kényelmi meggondolásból. A keleti népek a családban látják a nyugdíjrendszert nekik sok gyerekre van szükségük, hogy idős korukra legyen aki tol egy tál ételt neki is. Az első megoldás az államot hozhatja lehetetlen helyzetbe, mert nem marad fenn az ellátáshoz elengedhetetlen létszám, a második az egyént, mert nem biztos, hogy sok gyermek esetén lesz olyan is aki ellátja idősként. Bár ott a nevelési szokások a gyermekektől elvárják a szülők élete végéig az engedelmességet. Hallottam már olyanról is Indiából aki a szülei átmeneti eltartására eladta a veséjét, lemondva így a sajátja egy részéről. A II. világháború előtt még Magyarországon is jellemző volt a szegény családokban a sok gyermek. Egyébként megoldásként a családi pótlék helyett az ingyenes étkeztetés mellé ki lehetne terjeszteni egyéb területekre is ugyanezt, és akkor már csak egy lépés választ el attól, hogy Spárta mintájára az állam vegye át a gyermekek nevelését (idomítását) a családtól elkülönülten. Pont így tartjuk most a vágósertést.
2017. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%

8#

Az önkormányzatnál dolgozok. Hidd el, hogy tudom, hogy ki az, aki önkormányzati lakásban lakik.

Két és három gyerek között nincs különbség. Na de egy és 6-8 között?

Van olyan család, ahol a 32 éves már nagymama.

De olyan is volt, amikor a folyosó zengett az ordítástól, hogy az xy lánya 100 ezret kap a gyerekkel otthon, az övé mé csak 25 ezret. Mindenki rasszista volt, aki el akarta magyarázni, hogy a max GYED-hez a lányának dolgozni kellett volna.

OK, azt írtam, hogy jól öltözött. Írhattam volna, hogy Gucci, Chanel és LV táska, leopárd mintás a zokni is és fejenként van rajtuk két kiló arany.

Egyébként meg vagy Mercivel vagy taxival járnak.


Azért elég szembetűnő, hogy mekkora különbség van a kétféle életszínvonalban.

2017. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
A magyar és európai társadalmakban felelős, átgondolt családtervezés folyik. Magyarán ahogy több hozzászóló is írta, kitartó munka és sok tanulás gyümölcseként nehezen, de elérhető a kellő egzisztencia. Azonban Afrika és Közel-Keleten vallási és egyéb okokból olyan túlnépesedés van, ami beláthatatlan népvándorláshoz vezet. Európa, főleg a magyarok, németek fogyatkoznak a legjobban - sajnos. További feszültségekhez vezet, hogy egy "menekült" ingyen kap lakhatást, napi háromszori étkezést, orvosi ellátást és különböző összegű segélyt (zsebpénzt), addig egy európai fiatalnak csak banki hitelre adnak bármit is. Azé lesz Európa, így Magyarország is, aki teleszüli. Kiölték az emberekből a kellő alázatot és tiszteletet őseik (egyik dédszüleimnél 16-an voltak testvérek) és nemzetük iránt. Most az önzés, kevélység, szexuális eltévelyedés a trendi.
2017. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És azt tudjátok h ezek a jólöltözött,arannyal teleaggatott,taxival bevásárolni járó,Pick szalámit vásárló család csak családikor néz így ki?Hónap végére minden arany megy a zaciba h tudjanak venni legalább kenyeret és zsírt 😅 Csp meg segély osztáskor ismét megy a flanc..
2018. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!