Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha kiköltöz Németországba...

Ha kiköltöz Németországba milyen joga lesz a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Ha Németországban szülök meg biztositanak nekem lakást? Kapok anyaságit vagy hogy működik ez ? Kérem aki ebben benne van segítsen köszönöm
2018. márc. 7. 10:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Na és téged is idepotyogtattak az egyik szomszédos országból? Mert az utolsó válaszodbol ez jön le.
2018. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy "nyomorult országotok"? Te is itt élsz és magyar vagy, most arra nagyzolsz hogy ki fogsz menni terhesen pl. szobalánynak vagy feketemosogatónak?! Akkor te már német leszel mert terhesen kapsz esetleg valami putri szolgamunkát amit a németek nem hajlandóak elegen elvállalni, csak a lecsúszottabbja?


Az írásképed és hülye kérdésed alapján nem agysebésznek mész ki. Azaz mennél, ha kapsz melót.

2018. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Menjél csak, mostanság 2 szintes házat adnak azoknak akik kimennek szülni! Sőt, úgy tudom, a keletről erkező nők ráadásul havi 5000 eurót kapnak és 4 órában dolgozhatnak bármit amit választanak! Szóval indulj már holnap.


Na, az ilyen bugyuta, iskolázatlan, tapló alja menjen csak ki külföldre, szabaduljunk ezektől mihamarabb. Főleg hogy ez gyereket is fog nevelni (feltehetően a saját képére), jobb ha a kintiek nyakára szül, mintha a mienkre.

2018. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem hiszitek el csajok, de nem ez az egyetlen ostobenkó. A múltkor egy másik nagyeszű ugyanezt kerdezte, csak az Angliába készült szülni. Itthon él, kint se munkája, semmi, de megkerdezte hogy ha kimegy akkor kap-e házat mert azt hallotta.

Elképesztő milyen ostoba emberek vannak.



(de mondjuk belegondolva lehet ugyanez írta azt is....a tanulatlan írás, mocskos stílus arra hajaz)

2018. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog felvenni egy terhes külföldit “németbe”. Pláne ha a nyelvet sem beszéled, és nyilván nem, mert akkor utánanéztél volna magad, nem egy magyar oldalon érdeklődnél.
2018. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A válaszodból látszik milyen inteligen vagy!

Már a kérdésedből is süt az értelem!

Atya világ h ilyen emberek gyereket neveljenek?!

Egy újjabb külföldön kolbászból van a kerítés feltételezés.

2018. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Szerinted van bárki is aki alkalmazna téged terhesen? Nem hinném. Én nem bántani akarlak, de ez kb olyan, minth azt hinnéd, hogy kint akkora gazdagság van hogy vasvillával szórják a pénzt bárkinek.
2018. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha kiköltöz Németországba, ugyanúgy venned kell a lakást, pénzér', mint a szar Magyarországon. Durva mi?
2018. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jó. Egy újabb élősködő, aki majd órákon át akarna nekem sírni arról, hogy neki milyen rossz itt, mert az állam nem akar neki támogatást adni, munkába nem veszik fel, mert nem beszél németül, iskolába nem tud járni, mert túl drága és "mert a nyomorult Németország ül a sok pénzén, én meg éhezhetek a kisbabámmal."


Nem élek olyan régóta itt, de ezt már legalább 10szer végighallgattam. Az ostoba emberek csak jönnek, mint az áradat. Valaki elkezd ilyen miatt sírni, akkor én már csak annyit mondok, hogy megérdemelted és faképnél hagyom őket.

2018. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kapsz lakást, sőt egy villát mindjárt. Eszem megáll.
2018. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!