Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha okt.31-ig mindenki megkapja...

Ha okt.31-ig mindenki megkapja a csp-t és társait, és mindenkinek egyszerre utalják ki, akkor mivel postán 4-6 munkanap, számlásoknak talán már holnap-holnapután megérkezhet?

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 12:15
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Nyilván pont azzal szórakozok,hogy én szerkesztek ilyesmiket!Jézusom...

Köszönöm,a "hivatalos oldalt" linkelőknek a segítséget!

2018. okt. 24. 20:37
 22/37 anonim ***** válasza:
84%
Nov. 6-án nem kaphatjuk meg a csp-t, mivel minden hónap 5-ig meg kell a számlára érkezni legkésőbb. Nekik is van határidő! Héten szerintem nem, de hétfőn v. kedden megérkezik. Ez mindig így van, ha 4-dike vasárnapra esik v. valamilyen ünnep van. Ugye elseje ünnep, 2-dika, 3-dika pedig munkaszüneti nap, nincs utalás. Nov. 5-én nem utalhat és akkor nem is kerülhet számlára, mivel akkor késedelmi pótlékot kell fizetniük.
2018. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 wadeee válasza:
71%

Basszátok meg ,ennyi agyament választ és idétlen kommentelőt még egy helyen se láttam,mint amennyi itt van :D


Csak,hogy tisztában legyetek a dolgokkal:

A 2018. október hónapra járó családtámogatási ellátások előrehozott dátummal kerülnek kiutalásra, a lakcímre utalandó családtámogatási ellátások 2018. október 25. dátummal, míg a bankszámlára utalandó ellátások 2018. október 30. dátummal....azaz, a postainak 3 munkanap az átfutási ideje,így azt 30-án kedden hordják a postások....

A banki utalásnak 1 munkanap a feldolgozási idő, így azt 31-én szerdán lehet levenni,mivel az utalás és a jóváírás/kifizetés két különböző dolog

A sok okoskodónak meg itt van egy link (nem a kamu oldalakról, hanem a MÁK honlapjáról) ahol egyértelműen le van írva, hogy 2018 október 31-ig MINDENKI megkapja a családtámogatási ellátásokat!!! (Nem, a CSED-et és GYED-et NEM utalják hamarabb)

Még valami, mielőtt azzal jönnétek, hogy " de hát nem is a MÁK utal, hanem a NYUFIG"...a nyufig utal,de a mák az illetékes közlemény szempontjából

2018. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 wadeee válasza:
68%
2018. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
51%
Szóval mindenki nyugodjon le a phicába,be lesznek fizetve a számlák,lesz cipő is a gyereknek,lesz chips is meg 0,5 literes kola is a bótbú,amivel aztán jól teleszorjátok az árkot a ház elött. Akinek nem inge nem veszi magára.
2018. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ez most merôben új, egy pillanatig nem gondoltam, hogy hamarabb utalnànak, elvégre olyan mindegy szerintem az a pàr nap.

Mindegy, majd csippan a telefon amikor akar.

2018. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom,ha előre tudom,hogy a kérdésem ennyire felkavarja a vizet,akkor fel sem teszem...

Én tényleg csak kíváncsi voltam,de már bánom...

2018. okt. 25. 14:34
 28/37 anonim ***** válasza:
96%
Pedig tanuld meg... :D itt senki nem várja a pénzt (se családit, se fizetést, semmit), mert mindenkinek van annnnyi, de annyi pénze, hogy mit számít mikor kap újra. És aki akárcsak meg meri kérdezni, azt máglyára vetnék legszívesebben.
2018. okt. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
51%
Megérkezett a pénz a számlára? Valaki legyen szives megmondani,mert fontos lenne köszi.
2018. okt. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ma nem fog megérkezni.

De gondolom aki szàmlàra kapja, úgyis kap sms-t, nekem nem jött üzenetem.

Szerintem holnap.

2018. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!