Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nevezi el egy szülő a...

Miért nevezi el egy szülő a gyermekeit majdnem ugyanúgy? Pl. Anna-Hanna.

Figyelt kérdés
Két testvérpárt is ismerek, ahol a lányok Anna és Hanna, ebből az egyik testvérpár egypetéjű ikerpár is egyben. Ismerek egy Anna-Panna, illetve Nóra-Dóra testvérpárt is. Miért jó a szülőknek, ha egy betű különbséggel ugyanaz a gyermekek neve?
2019. júl. 24. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Miert zavar valakit, hogy szamara vadidegen emberek ugy nevezik el a gyerekeiket, ahogyan nekik tetszik?


Latszik hogy neked sincs eleted, hogy a maseval kell lekotni magadat.

2019. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez kb olyan kérdés, mint miért adja a sajat nevet a gyereknek a szülő? Nem kreatív? Vagy miért ilyen csicsás nevelet adnak nekik, mint a Nolen és Szofi.

Amugy furcsa. Főleg ikreknél szokas a hasonló, ismertem Zsófi-Zsolti ikerpárt. Anikó-Anitát is. De hát gondolom igy tetszik a szülőknek.

2019. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Hat nekem nem fáj ha valakinek ez tetszik. Nekem nagyon tetszett a Hanna név, de sose adnám a lányomnak mivel én magam Anna vagyok. Nem akarnám hogy egybe csengjen az enyémmel. De az hogy nekem ez fura, még másnak tetszhet
2019. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Azért, amiért itt általában "kistesót" vállalnak a szülők és nem még egy gyereket. Nem fogják föl, hogy az egy másik személy lesz...
2019. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb egy Hanna és Anna páros, mint a férjem húgának ikrei. Piroska és Farkas.
2019. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Zita vagyok a testvérem pedig Rita.
2019. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Dóra vagyok, a húgom Nóra. Nekünk azt mondták, azért lett így, mert a Dórán kívül nem nagyon tetszett nekik másik név, és a Nóra elég hasonló. Nem örülünk neki, sosem tudjuk, melyikünket hívták, sőt, van, hogy a szüleink össze is keverik és nem azt mondják, amelyikünknek szólni akarnak. Az biztos, hogyha lesznek gyerekeim, nem lesz hasonló hangzású nevük.
2019. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajaj, nálunk Anita-Attila van, mi se tudtuk sose, hogy kinek szólnak, Ani, vagy Ati.
2021. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!