Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lombikosok ti megéreztétek,...

Lombikosok ti megéreztétek, hogy sikerülni fog?

Figyelt kérdés
Ti előre megéreztétek hogy sikerült vagy sem ?? A beültetés után a 7. napon vagyok és próbálom bevonzani a jót csak pozitívan gondolkodom.
2019. júl. 24. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Facebookon nem vagy benne a lombikos csoportokba? :) Ott mindig téma az ilyen :)
2019. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és akkor nem sikerült. Pedig biztosak voltunk benne.

Másodjára biztos voltam benne, hogy nem sikerült. Pedig azóta már 15 hetes ikervárandós vagyok :)

2019. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mind a 2x elkönyveltem még vérvétel előtt, hogy nem sikerült, mert mindkétszer véreztem. Az esélytelenek nyugalmával mentem el a vérvételekre, pár órával később pedig gratuláltak...
2019. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, amikor a vérvétel előtti hajnalban olyan hányingerem volt, hogy keresztbe kellett szellőztetni, még akkor sem gondoltam rá, hogy sikerült :D Gondolkodj pozitívan, de ne akarj megérzést :)
2019. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En az elsonel nem ereztem semmit, sikerult de az a baba nem maradt meg...a masodiknal biztos voltam benne hogy sikerult a szivem melyen de nem mertme elhinni,, de valahogy megiscsak tudtam, ereztem..plusz tuneteim is voltak de a legerosebb tunet az a megmagyarazhatatlan "tuti terhes vagyok, valahogy minden mas" erzes volt...de nem vagyunk egyformak, valaki nem erez semmit...Ja sikerult a masodik, 21 hetes terhes vagyok a kislanyommal..:) :) neked mi lett vegul, sikerult? Nagyon drukkolok!!! <3
2019. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!