Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lombikosok! Kinek sikerült 3...

Lombikosok! Kinek sikerült 3 napos embrióból baba?

Figyelt kérdés
Ez a 3. lombikom. 5 naposak nem sikerültek eddig :(
2019. júl. 19. 12:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

3 napos embriókból születtek ikreim.

Sok sikert nektek!

2019. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is ahogy az első válaszolónál.
2019. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató :)
2019. júl. 19. 14:28
 4/16 anonim ***** válasza:

3. lombiknál 5. napon volt a beültetés. Lassan 3 éves lesz a kislányunk.

4. lombiknál 2 embriót kaptam vissza a 3. napon. 35. héten járok ikrekkel!

2019. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És ti éreztetek vmit amikor sikerült ?
2019. júl. 20. 12:32
 6/16 anonim ***** válasza:

A kislányomnál azt éreztem, hogy nem sikerült, fájt a hasam. Itt sírtam a férjemnek, hogy most sem sikerült.

Most az ikreknél a szívem mélyén éreztem, hogy mindketten velünk vannak. Testi tünet náluk sem volt.

2019. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hiába a 3. lombik,az ember csak keresi a tüneteket magán,várja hogy érezzen valamit :D

Még csak Et+2 napnál jàrok

2019. júl. 20. 16:00
 8/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szentül meg voltam győződve arról, hogy nem sikerült. Fájt a hasam, többször volt pecsételgetésem, sőt később kórházban is voltam többször, vérzésekkel.

Második lombikból lettek a babák, az elsőnél 1 db 3 napos embriót kaptam vissza, aki nem tapadt meg.

2019. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Szintén biztos voltam a sikertelenségben. A férjemnek már mondogattam is többször hogy érzek, hogy ne kerüljön padlóra mikor közlik hogy nincs terhesség. Bíztattam hogy majd legközelebb és a többi. Görcsölt a hasam, hangulatingadozás, minden órában mentem ellenőrizni hogy na most na most na most jött meg. Aztán a prof közölte hogy Gizike, ön terhes. (Köv. héten UH-n tudtam meg hogy ikrek)Úgyhogy ha én még egyszer ilyen helyzetben lennék, nem találgatnék és nem magyaráznám be magamnak egyik lehetőséget sem biztosra.

Nagyon szurkolok Nektek!

2019. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre sikerült a lombik 3 napossal:) mihamarabbi babásodást:)
2019. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!