Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy helyettesíthetném a...

Hogy helyettesíthetném a ringatást kisbabánál?

Figyelt kérdés

Sajnos gerincbeteg vagyok, csak kb 1 max 1,5 percig tudom ringatni de leginkább 30-40mp-ig.

Nagyon igényli (én is), elaludni is csak úgy tudna (gondolom) így jelenleg babakocsiba tologatva tud csak elaludni.

Biztos létezik meg ilyen selejtes anyuka, hátha



2019. júl. 25. 07:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Azért csak ringatva tud elaludni, mert erre szoktattad. Ne ringasd. Az első két nap szar lesz, de utána talál más módszert.
2019. júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
NE ringasd. Kár volt erre szoktatni, mert csak azért igényli. Tedd be az ágyába és hagyd egyedül. 1-2 nap alatt megszokja, hogy ringatás nélkül is elaludjon.
2019. júl. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Nincs olyan, hogy csak ringatva tud elaludni.
2019. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Ikreim (is) vannak, értelemszerűen kettőt nem lehet ölben ringatni, altatni, nekünk nagyon bevált az Adamo-jellegű hinta. Megtanultak ringatásra önállóan elaludni az első fél évben, majd zökkenőmentesen átszoktak a kiságyban való elalvásra.
2019. júl. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen ahogy az előző is írta, szuper az adamo jellegű hinta. Sokat aludt benne a babám. Nagyon szerettük.
2019. júl. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Fisher Prince babahinta , nekünk nagyon bevált!
2019. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Magamhoz öleltem, járkálgattam vele és énekeltem neki(általában Micimackót) mikor már túl nehéz lett, magam mellé fektettem az ágyon, alvós plüssét is odaadtam neki, ha igényelte énekeltem neki, ha nem csak símogattam vagy csak elég volt hogy ott fekszem. Ha elég mélyen aludt, átraktam az ágyába.
2019. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagylabdán ülve.
2019. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell ringatni. Én csak annyit tudtam megcsinálni, hogy beraktam a kiságyba, vagy kitettem a nagyágyra, sosem ringattam, semmi baja nem lesz ettől, pár perc alatt elaludt mindig kaja után. A jobb állapotban lévő anyukák nyilván mindent megtesznek, én is így csinálnám, de a kisbabák nagyon jól alkalmazkodnak ahhoz ha anya nem tud valamit megcsinálni.
2019. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok. A többiektől kérdezem, hogy ha csak ringatva nem sír a baba, akkor ti hogy altattok? Beteszem az ágyba üvölt folyamatosan, ilyenkor mi a teendő? Első perctől ilyen, nem lett szoktatva semmire. Ringatást mással helyettesítenj nem szeretném. Ilyenkor mi a teendő?
2019. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!