Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt mar valaki hasonlo...

Volt mar valaki hasonlo helyzetben, ha igen, hogy oldottatok meg? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
Parommal 8 eve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymast. Ö 35 en 31 eves vagyok. Sok mindenen keresztül mentünk, amik csak megerösitettek a kapcsolatunkat. Most ott tartunk, hogy ö mar hamarosan szeretne gyereket en viszont meg nem, söt egyaltalan nem vagyok biztos benne, hogy valaha szeretnek. Mondtam neki ezt, de ö ugy gondolja, hogy nem normalis, ha egy nö nem akar gyereket. Az lenne a kerdesem, hogy aki volt mar hasonlo helyzetben, az hogy oldotta meg vegül? (Kerem a kioktato kommenteket mellözni, ez egy nehez tema, ne vessünk követ egymasra) Köszönöm a valaszokat!
2019. júl. 26. 09:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy, bár mi még nem vagyunk ennyi ideje együtt, és nem ebben a korban vagyunk, de a probléma ugyan ez, ugyan ezzel a szereposztással.

Én inkább a párom engedném el, mint az elveim. Férfi még sok van a világon, élet ami a tiéd és úgy kell élned, ahogy te akarod, csak 1.

De azon a napon mikor engem is választás elé állít majd a sors, ugyanígy fog fájni, de még nem merek lépni

2019. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Mi 10+ éve voltunk együtt mikor szültem. A párom már szinte az elejétől akart babát. Én mindig úgy voltam vele hogy az sem baj ha nem lesz soha, megvagyok gyerek nélkül. Soha nem bántam meg hogy terhes lettem. Azóta sokkal boldogabb, kiegyensúlyozottabb vagyok. Pedig nehéz volt a szülés és a terhesség is. Az első 3 hónap meg pláne egy kisbabával.
2019. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Adjatok még magatoknak 2-3 évet ezzel a kérdéssel kapcsolatban! Hátha közben változik benned valami! Ő férfi, őt nem szorítja annyira a biológiai órája. Sajnos ebben a kérdésben nincs kompromisszum, mert ugye vagy lesz gyerek vagy nem.
2019. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, köszi...

Remélem minden jól sikerül nálatok is!

2019. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Férjem akart, én nem. De évekig nem szekált, napolta a témát. Aztán egyszer én hoztam fel, hogy miért ne. Nagyon hamar össze is jött. Még a terhesség alatt is azt gondoltam, hogy én valsz.nem leszek az a babusgató, körbeimádó anya, de majd az apja helyettem is imádni fogja. Aztán megszületett... azóta már ketten vannak, ők a mindeneim és úgy érzem, a világ legjobb dolga anyának lenni.
2019. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező azóta törölte magát, gondolom... Remélem, megváltozott a véleménye, és szült gyereke(ke)t!!!
2020. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!