Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bele vagyok őrülve abba, hogy...

Bele vagyok őrülve abba, hogy nem hosszú a hajam. Tudom, hülyeség, de volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy oldottátok meg? 17/lány

Figyelt kérdés
Régen gyönyörű, hosszú hajam volt, de most nagyon kevés van, és rengeteget költök rá, törődök vele, de nem nő vissza, se hosszúságra, se sűrűségre. Egy trágya lett ahhoz képest, ami régen volt, és ha nem ahhoz viszonyítom, akkor is pocsék, és ápolatlan. Talán nem is az a baj, hogy nem olyan, mint régen, hanem hogy a törődés ellenére nem változik. Emiatt kisebbségi komplexusom van, és önbizalomhiányom... nem tudok nem foglalkozni vele, próbáltam már, de nem megy. Volt olyan hónap, hogy több, mint 10.000ret költöttem rá, és SEMMI haszna nem volt.

2013. jan. 17. 20:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a régi, félig-meddig kialakult anorexia miatt van ez?
2013. jan. 17. 22:15
 2/10 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak te látod rondának? (ha én lennék te, akkor bennem felmerülne ez a gyanú, ha egyszer már volt önképzavar szerűségem korábban)
2013. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy tényleg szembetűnő a változás. Anya is szokta mondani, hogy nekem nagyon elromlott a hajam, és sehol nincs a régihez képest... a családban amúgy is nagyon szép haja van mindenkinek, nekem is olyan volt, nálunk ez öröklődik. A szétcsúszásom óta egyre rosszabb, olyan szinten kevés van már, hogy nem lehet vele mit kezdeni. Én már mindent megpróbáltam...
2013. jan. 18. 08:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnál képet felrakni róla?
2013. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyűjts pénzt vagy kérj egy nagyobb ünnepre, és rakass fel póthajat. Jól érzed magad tőle, jót tesz az önértékelésednek és a hangulatodnak, amíg fenn van, és az alatt az idő alatt lehet, hogy nőne annyit a hajad is, hogy ha leveteted, már tetszene és nem kellene feltenni újból. Persze drága, engem is ez tart vissza, de nekem nincs is emiatt önbizalomhiányom, ha lenne, tuti megérne nekem annyit, amennyibe kerül. Így én csak várok türelmesen. :)
2013. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is régen 4szer ennyi hajam volt mint most. Sajnos a festés és a vasalás tönkretette. Igaz nekem nagyon hosszú, de le kellesz vágatni, mert minél hosszabb annál jobban hullik.


Csatos póthaj nem lehet megoldás? Én nemrég rendeltem, 1000 forintba került, 5 csatos, teljesen beleolvad az eredeti hajamba, fel sem tűnik senkinek h csak póthaj.

Ha érdekel akkor nézelődj az ebayen.

2013. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hajhosszabbítást is csináltathatsz, bár az sincs ingyen.
2013. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A ricinusolaj csodákra képes. Egyszer láttam egy blogon (már nem emlékszem a címére), hogy az író kipróbálta 1 hónapra a ricinusolajat és készített róla előtte-utána fotót és tényleg hosszabb és fényesebb lett :) Esetleg kérdezd meg a fodrászod, hogy mit ajánlana ;)
2013. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


most ilyen

2013. máj. 1. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:
hű, de szörnyű :D
2013. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!