Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt valaki valaha ilyen vagy...

Volt valaki valaha ilyen vagy ehhez hasonló helyzetben? Hogyan oldottátok meg a problémát?

Figyelt kérdés
Magas vagyok, sportos alkatú, alapjába véve jóképűnek mondanak, csak az arcom tele van pattanásokkal. Ha az utcára lépek legszívesebben felvenném a kapucnimat és a nyakamig lehúznám. Ezt még télen meg tudtam csinálni, de most, hogy egyre melegebb van már nem kivitelezhető. Voltam orvosnál alap. Még azt mondanám, hogy elkezdett javulni, de még mindig folyamat jönnek ki, igaz nem annyira nagyok, meg nem olyan sok, de akkor is borzasztóan zavar. Lassan már ki kéne nőnöm, hisz 18 leszek hamarosan. Légyszives ne arra adjatok tanácsokat, hogy hogyan kezeljem, mert akkor nem ide írtam volna ki a kérdést. Teljesen magamba fordultam. Elvagyok a barátaimmal, de nyitni, megismerkedni másokkal képtelen vagyok. Rögtön az az érzésem, hogy a vörös nyomokat nézik csak. Nálam még az sincs, hogy ezért nincs önbizalmam, mert már sokan lekoptattak, hiszen eleve nem is próbálkozok. Szörnyen levert vagyok, és úgy érzem, hogy elszáll fölöttem a tinikor, és csak ezzel vesződök.

2014. ápr. 29. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Lehet le fognak hurrogni, de a pattanások ellen egyetlen 100%-os megoldás létezik, de nem kifejezetten fogsz neki örülni.

Rendszeres szexuális élet.

2014. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem használsz gyógynövényeket?
2014. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
volt időszak mikor rendes nemi életet éltem. semmivel sem volt jobb. egy kis gyógynövénytől nem fog helyreállni a serdülőkori horminszintingadozás.
2014. ápr. 29. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

A gyógynövények szerintem is jó ötlet, sok mindenre jók.

Egyébként meg ne aggódj,a párom is pattanásos (jó, nem olyan vészesen, de mindig van neki, pedig 22.) Engem nem zavarnak, elneveztük őket "Pítöröknek." Engem nem zavar, ezért őt sem.

Hidd el, hogy lesz olyan, akit nem fog zavarni. : )

2014. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Direkt írta a kérdező, hogy ne ápolási tanácsokat adjatok, hanem lelki erőt.

Hát figyelj, én is pattanásos voltam, ezért nehezen is barátkoztam másokkal, igaz én fiatalabban kaptam el 11-13 éves korom között volt ez a mizéria. Ha hiszed, ha nem, miután elkerültem egy új iskolába egy pattanásom se volt. Szóval vagy magától elmúlik, vagy túlságosan feszült vagy a mostani helyzetedben.

2014. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érdekes amit a 4-es válaszoló írt. Pedig ez az egy dolog ami zavar az életemben. Nincs bajom a sulival, sőt, ott érzem magam a legjobb. Edzéseken és jól érzem magam. Egyedül csak, ha utazok vagy máshol találkozom idegen emberekkel. De akkor ez meg egy ördögi folyamat...
2014. ápr. 29. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:

kozmetikus+ gyógyszer (krém) nekem így már tűrhető. Régen óriásiak voltak, amik lassan múltak el, most legalább kevesebb van és az is apró. 1 év kellett az eredményhez.

Írtad voltál orvosnál. Valami gyógyszert feliratott? Ha egy nem jött be, újra kell próbálkozni mással.

Kozmetikushoz pedig nyugodtan elmehetsz, nem gáz, hogy fiú vagy. Oda viszont rendszeresen kell járni (a kezdetekben mindenképp).


A tinikor pedig senki felett se száll el úgy.

Egy tanácsot adok még: (csúnyán fog hangzani) Ne nézz tükörbe. Annyival könnyebb úgy, hogy nem látod magad állandóan. Én személy szerint nem néztem tükörbe és a barátaimmal annyira jól éreztük magunkat, hogy fél perc alatt kiment a fejemből, hogy most nyakig sálban kellene járnom, vagy takargatnom magam.


Sok sikert!

(bocsi, ha néhol OFF-oltam)


17/l

2014. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudom, azt írtad ne abban próbáljunk tanácsot adni, hogy lehet eltűntetni, viszont a pattanásokat nemcsak felszínileg kell kezelni, hanem nagyon szorosan összefüggnek azzal is amit eszel. Tini koromban nekem is sok pattanásom volt, most is néha kijönnek, ha túl sok édességet vagy szemét kaját eszem. Esetleg megpróbálhatnál kevesebb ilyesmi ételt fogyasztani, hátha nálad is lenne változás. (kevesebb csoki, chips, sósmogyi, édes üdítők stb.)

Egyébként engem nem zavarna, ha a fiún lennének pattanások, nem kizáró dolog ismerkedésnél.

21L

2014. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Másfél hónapig nem ettem semmi ilyesmi kaját, pont emiatt. Sőt olvastam, hogy atejtermék is okozhatja, én meg napi egy liter tejet meg egyéb tejterméket is fogyasztottam. Azzal is egyik napról a másikra leálltam, de semmi. Most újra eszek csokit, édességet, fogyasztok tejterméket, de nem lett semmi különbség. Egyedül az alkoholra lettem figyelmes. Havi egyszer hétvégén megiszok 2 sört, akkor másnapra egy-két plusz mindig megjelent a szemöldököm között, és csak ilyenkor.

Azért jól esik, hogy mind segíteni próbáltok, köszönöm:)

2014. ápr. 29. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, most jut eszembe, hogy abban az időszakban szinte minden másnap ittam energiaitalt, végül leálltam vele nagy nehezen, és érdekes módon elmúltak a pattanások is. Most pár hónapja újra iszok energiaitalt, de csak hetente.
2014. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!