Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akkor használhatok...

Most akkor használhatok terhesség alatt intim lemosót, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Terhességem előtt beliema idelynt használtam, de ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok sima tusfürdőre váltottam,mert azt olvastam nem lehet. Most akkor mi az igazság?


Elvileg ez hozná optimalisba a hüvelyflórat. Ez akkor miért lehet ártalmas?


2019. júl. 28. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Végig használtam, nekem egy szóval nem mondta az orvos hogy tilos lenne, pedig mondtam neki, mert sok fertőzéses volt és szóba jött, hogy hiába használom akkor is jelen van a probléma.
2019. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne, inkább büdösödjön. >:)
2019. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
A sima tusfürdő nem ideális az intim területekre. Ha a Beliemát nem ajánlják, vegyél valami illatmentes sensitiv intim mosakodót. Annak kedvezőbb a ph értéke, mint egy sima tusfürdőnek. És biztos, hogy kevésbé irritál.
2019. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van kifejezetten terhesség alatt és szülés utáni időszakra való, nekem a dokim azt ajánlotta. Ziaja MUM a neve, én gyógyszertárban vettem, de úgy tudom DM-ben is van. Én is nagyon hajlamos vagyok a fertőzésekre, de ez mellett soha semmit nem kaptam el, meg hát nagyon oda is figyeltem.
2019. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
A sima tusfürdő rosszabb, mint az intim mosakodó. Én végig használtam a terhességem alatt, semmi probléma nem volt.
2019. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

A tusfürdő nem jó oda

(én avonosat használtam terhesség alatt is)

2019. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne lenne jó a sima tusfürdő? Az legtöbb intimmosakodótól viszkettem odalenn, a sensitive gabi tusfurdő jó nekem, ami babáknak van, vagy a babának a mézes tusfürdője. Semmi bajod nem lesz akkor sem, ha nem használsz ilyen kacatokat.
2019. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugodtam :) azt hiszem ezen az oldalon olvastam, hogy volt akinek az orvosa nem engedte az intim lemosót. Nekem ez már akkor is abszurdnak tűnt, elvégre ez maximum javít a PH-n, nem ront. Ráadásul ezek illatmentesek. Az Idelyn meg fertőtlenítős is, szóval nem értem miért lenne káros.
2019. júl. 28. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az Idelyn lemosót használtam, mert volt egy kis diszkomfort érzésem, de amikor elfogyott, nem vettem újra. Semmi bajom nem lett tőle. :) De egyébként, ha nincs gombás fertőzésed, vagy diszkomfort érzésed, szerintem nem indokolt a használata.
2019. júl. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!