Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák köhögésre mit használ...

Kismamák köhögésre mit használhatok? 38+ 3 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Valaki segítsen.... Hiába voltam a házi dokimhoz. Nem tudott adni semmit. Több mint egy hónapja köhögök, folyik az orrom. Mostmár szúr a bordám alatt. Amit eddig próbáltam: Hagymatea, diapulman cseppel inhalálok, már ittam neocitrant is. De semmi javolás. Valakinek valami jo tanácsát nagyon szivesen fogadnám!!!!

2016. dec. 28. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Stodal+ Homeogene9. Ezt a kombót szedtem első terhesség alatt. Kiegészítheted cinkkel, c- vitaminnal. Ha nem vagy hopmeopátia párti a lándzsás utifű szirupot tudom ajánlani Salvus orrspray- vel.

Ha kifejezetten nyugati orvoslás akkor a gyógyszerésznek mond a patikában mi járatban vagy, ez és ez a problémád.

Mielőbbi gyógyulást és sok boldogságot kívánok! :)

2016. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. dec. 28. 12:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Adj hozza meg magas dozis C vitamint

Ugy napi 4-6db 1000mg

Nyugi ez nem sok es kiurul ami nem kell hamar


Plusz napi 1500-2000NE D vitamint


Es amit az elso irt az tokeletes :-)

2016. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most olvasom h szur a bordad alatt ...

Terhesseg.ide vagyoda de egy tudorongen nem aztana

Szar lenne most egy tudogyulladas ...


Nekem tavaly volt ugyan ezekkel a tunetekkel

Az eves ceges felulvizsgalaton derult ki

2016. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Aranyosak vagytok!

Inhaláltam megint ne be kentem a mellkasom a gyerek mentolos kenőcsével. Legalább nem ingerel a köhögés annyira. Ettem C vitamint. Ez eszembe sem jutott pedig van is itthon.

Szegény gyerek ettöl az átkozott köhögéstől már ki van a pocakomban.

2016. dec. 28. 13:24
 6/9 anonim ***** válasza:
A háziorvos miért nem tudott adni semmit?Egyáltalán megállapította mi a bajod?Ilyen régóta elhúzódó köhögést már nem hiszem hogy kenőcsökkel meg C vitaminnal ki lehet kúrálni.
2016. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Két hete voltam nála. Már kkor két hete köhögtem mé folyt az orrom. Ugyv hallgatta meg a tüdőm, hogy épp , hogy hozzám ért a hallgatója el is vette. A torkom is fájt akkor. De Közölte velem, hogy nem lát, hall semmi bajom. Én meg csak roszabbul vagyok.

Nemsokára szülni kell. De így hogy. Se rendesen sem császárral nem lesz jo ez a sok köhögés. Utána meg a babát is higy látom el. El vagyok keseredve nagyon.

2016. dec. 28. 15:59
 8/9 A kérdező kommentje:

Visszamentem a háziorvoshoz. Küld a fül-orr gégére és a tüdőgondozoba.

Semmivel nem vagyok előrébb mert mire eredmény lesz pont szülök már. 😞 Semmit nem irt fel most sem.

2016. dec. 28. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj el magánúton egy másik orvoshoz.Lehet hogy egy antibiotikum kúra is elég lenne hogy jobban legyél.
2016. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!