Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, pasi aki...

Van itt olyan, pasi aki szeretne gyereket? extrém esetet is leírhattok

Figyelt kérdés

extrém esetet is leírhattok pl nagyon vágyik rá

léci kort is irjatok

19-41 ig

Nem ismerkedés célú az egész!!!!!

olyan is irhat aki utálja őket, ugyanis megszeretném érteni hogy egy 40 éves miért nem akar...



2019. aug. 3. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
A gyerekvállalás áldozattal jár, aki nem akar, szerintem kényelemből nem akar. Nem akarja elveszíteni a fizikai állapotát, függetlenségét, anyagi áldozatokat sem akar vállalni, és úgy általában semmit sem. Önzés, szimplán, de hát ilyen az ember. Van, akiben ez akkora, hogy a szaporodási ösztönt is elnyomja.
2019. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
A gyerekgondozás utáni vágy az emberrel született ösztön, de férfiaknál sokszor gyengén és csak idősebb életkorban jelentkezik.
2019. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%

Nincs.


Itt mindenki szűz még vagy / és csak anált akar értsd dgni.

2019. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
85%
Én jelenleg úgy vagyok vele, hogy ha sikerül olyan párt találnom, akkor 1,max 2 gyereket szeretnék. Azért, mert szeretek tanítani, nevelni, gondoskodni, és számomra egy életcél lenne egy okos, értelmes gyermek felnevelése, akit tényleg felneveltek és nem csak megcsináltak. De ha olyan nővel hoz össze az élet, aki nem szeretne gyereket, azt se bánom, találok magamnak más elfoglaltságot.
2019. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 3. 21:11
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem csak olyan 30-as férfi ismerősöm van aki nagyon de nagyon nem szeretne gyereket, semmi esetre sem. Eddig egyetlen rendes kapcsolata volt egy lánnyal aki szintén nem akart gyereket és közölte, hogy ő olyannal bele sem kezd semmibe aki szeretne mert nem akarja, hogy szenvedés legyen emiatt. Konkrétan amikor nekem gyerekem lett, kikövetett mindenhol és amikor rákérdeztem miért tett ilyet amikor jóban vagyunk, egyenesen a szemembe mondta, hogy azért mert nem érdekli a gyerekem. :D
2019. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Mi az, meggondolta magát a párod?

Múlt héten még nagyon lelkes volt.

2019. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2019. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Az én ferjem 42 És ő szeretett volna jobban. Igaz az első házasságából is született gyereke mikor 26 Volt, szóval ő ilyen gyermekszerető típus.
2019. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mind a 4-et ugyanannyira akartuk a férjemmel, sőt... 😊
2019. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!