Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is ez a véleményetek a...

Piftike kérdése:

Nektek is ez a véleményetek a felnyírt hajról? (Bővebben)

Figyelt kérdés
Szerintetek is r*bancos a felnyírt haj? Holnap mennék a fodrászhoz... És vajon ha nem fog jól állni a pasim szakítani fog?

2014. febr. 21. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem túlságosan is tucat lett már... olyan stílussal (rockos, vagányabb) még jól állhat, de a tucat stílushoz nem. hát én nem örülnék, ha a barátnőm felnyírt hajjal jönne haza, az fix...
2014. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ja. Furcsa is ez,mert a barátaimat amikor megkérdeztem hogy tetszik-e nekik, a nagyja azt mondta hogy nem nagyon nyeri el a tetszésüket. És minél többen mondták hogy nem,annál jobban meg akartam csináltatni. Meg kitűnni is jó
2014. febr. 21. 13:31
 3/9 anonim ***** válasza:
A kérdés 2. felére reagálnék. :) Kérdezd meg a pasid, hogy neki mi a véleménye erről a hajról. Ha amúgy nem ellenzi, és esetleg nem állna jól, és emiatt szakít, akkor ne is sajnáld!
2014. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
nem rib.ncos, csak egyszerűen ronda és semmi nőies nincs benne
2014. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szép :) Egyedi. Oldalt nyíratod fel? v. Hátul?
2014. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van olyan, ami nagyon jól néz ki, nagyon szép, és még nőies is, de nyilván tudni kell viselni. A tucat stílushoz rettenetes.
2014. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon hülyén néz ki és minden 2. lánynak ilyen haja van. Azt nem mondom, hogy maga a haj rib*ancos, de tény, hogy most sok ilyen lány hordja így a haját.

Másik negatívum, hogy a felnőttek világában nehéz elfogadtatni az ilyesmit (vizsgák, érettségi, stb)

A pasik többsége nem szereti az ilyen hajat, persze vannak kivételek, de szerintem ezért szakítani nem fog, ha tényleg szeret. (bár ettől függetlenül valószínűleg nem fog örülni, pláne, ha nem is szólsz neki róla, vagy próbálod meg felvezetni valahogy...)

Azt is nézd meg, hogy mennyire vastagszálú, egészséges, hosszú a többi hajad, mert az ilyen haj könnyen lelapul, és olyan furán néz ki ilyenkor. Plusz kevesebb frizurát lehet belőle csinálni. Ha nem tetszik, akkor pedig iszonyatos kínlódás visszanöveszteni...és általában az emberek egy idő után megunják ezeket az extrém hajakat, mert ahogy te is, azért (is) csináltatják meg, mert feltűnő.

Én a helyedben tuti nem nyíratnám fel, inkább vágatnék egy frufrut, vagy befestetném...

2014. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 manó1235 ***** válasza:
divat lett minden második csajnak ilyen van ez tény.. és ez a haj is tipikusan olyan h csak azoknak áll jól akiknek szép az arcuk bár úgy sem minden lánynak.. ha a következő divat a kopaszság lesz akkor mindenki lekopaszítja magát? :) én speciel nem követem a divatot.. mert oké a divat az divat.. de nem mindenkinek áll jól minden
2014. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak bal oldalt lett felnyirva,es mindenki szerint jol all,szerintem is! :) a pasim elgogadta,egy kicsit tetszik is neki :)
2014. febr. 24. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!