Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van tandíj a Walldorf iskolákb...

Van tandíj a Walldorf iskolákban? Kb. mennyi? Általános iskola érdekelne.

Figyelt kérdés

Ismerek több gyereket,akik ott tanulnak.Fantasztikusan pozitív élményeim vannak velük kapcsolatban.Kérem,csak az válaszoljon,aki konkrétan ismeri a Walldorf iskolákat.Budapestiek érdekelnének.

Előre is köszönöm!


2010. júl. 12. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nyíregyházit ismerek. Ott van tandíj.
2010. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. hogy mennyi? húhh hát úgy tudom olyan 15-30között
2010. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a nyíregyiben tanítottam, van tandíj, mindegyikben, és a nevét az iskola csak egy L-lel írja. Minél több gyerek jár oda egy családtól, annál kisebb a tandíj, bár az összegét én sosem tudtam meg, ez amolyan gazdasági titok. Azt tudom, hogy rengeteg szülő nem tudta fizetni, milliókkal lógtak egyesek.
2010. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom,miért írom 2 L-lel,valami rossz beidegződés.Jó,hogy figyelmeztettél rá...

2010. júl. 13. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!