Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi szerintetek a legszebb...

Mi szerintetek a legszebb név? Mi a kedvenc nevetek?

Figyelt kérdés
Lány és fiú neveket is várok.:)

2019. aug. 4. 09:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
69%
Leó,Adelin
2019. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
27%

Fiú: Marcell

Lány: Zoé

2019. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
44%
Izabella, Daniella, Szabolcs.
2019. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
98%

A Magyarországon használatos nevek közül NEKEM ezek tetszenek :


Fiú : Ádám, András, Attila, Bálint, Csaba, Dániel, Dénes, Ferenc, Imre, Sándor, Sebestyén, Szabolcs, Tamás, Zoltán


Lány : Anna, Annamária, Bianka, Csilla, Dalma, Diána, Enikő, Emma, Emília, Júlia, Kamilla, Lilla, Léna, Laura, Olívia, Zsófia, Veronika, Tímea, Noémi, Flóra

2019. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
31%

Szamomra a legszebb nevek azok, amelyek ritkák, kevesen viselik őket, kulonlegesek, szép hangzásúak.


Lany nevek kozul peldaul: Amira, Kiara, Bettina, Beatrix, Loretta, Lara, Zora


Fiu nevek: Ádin, Noel, Ármin, Zoárd, Medárd


Ezek mind ritka, es kulonleges nevek! Ha lányom lesz, biztos vagyok benne, hogy Amira vagy Kiara lesz (Mira vagy Kira becézéssel!)


Ha fiam, akkor Zoárd, vagy Ármin.

2019. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Most azért van mindenki lepontozva mert valakinek nem tetszenek azok a nevek amiket mi írtunk

De még jo hogy a kérdés az volt hogy SZERINTETEK

2019. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
32%

En ezt a Zoét nem ertem...egy 10 ev mulva piszkosmód tömegnév lesz és GÁZ is, közel se annyira szep mint amennyire fel van kapva, az óvodánkban a 13 fős csoportban 4(!!!), azaz NÉGY Zoe van!


Akkor már inkább Zora! Ezerszer kuloblegesebb!

2019. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem csak azért lett lepontozva a sok Zoés valasz, mert valoszinuleg másoknak is a tenyere viszket mar ettől a tucatnévtol!
2019. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%
Mi annó 2 és fél éve nem azért adtuk a Zoé nevet a húgomnak mert divat hanem mert tetszett :) aki meg csak amiatt hívja így a gyerekét hát arra meg felesleges bármit is mondani
2019. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

A 15-ös válaszolónak írnám, aki ritka és különleges névként tartja számon a Noelt, hogy mifelénk minden második kisfiút így hívnak. Az utóbbi 2 évben szült barátnőim/ismerőseim küzül 5 adta a Noel nevet. Ezzel nem a nevet akarom lehúzni, csak ritkának nem nevezném.

Az én kedvenceim: Villő, Ádám, Ákos, Barbara.

2019. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!