Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyereket vállalók, ti...

Több gyereket vállalók, ti miért nem gondoltok a túlnépesedésre és annak negatív következményeire?

Figyelt kérdés

2019. aug. 10. 22:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem erre az etiopnak kellene gondolni, meg egyéb éhező 10 gyerekesnek.

Mert attól, hogy a civilizált, értelmes ember kipusztul, ők ugyanúgy 100at szülnek és nem oldódik meg semmi. Nem Európa okozza a problémát és ha itt nem vállalunk gyereket, nem fog változni semmim

2019. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Előbb ezt írtam én is, csak törölték. Az európai kultúrember pont hogy csökken.
2019. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Gondolok. Kell pár értelmes ember hozzá, hogy megoldják. Majd a gyerekeim dolgoznak rajta. Te miért vagy olyan felelőtlen, hogy nem nevelsz legalább kettőt komolyan magas szintre, szakembernek, hogy megoldják a komoly problémákat a Földön? Nyilván, akik itt vannak, eddig még nem jutottak megoldásra, kell az erősítés! ;)
2019. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem Európa népesedik túl. India, Kína és Afrika a túlnépesedő területek. Az európai fehér ember arányaiban épp hogy fogy.
2019. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Az öregedő Európáról hallottál már? Túlnépesedés pont hogy nincs Európában. Attól hogy nem szülünk Mo.-on szted megoldódik a népesedési probléma?
2019. aug. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%
Bocsánat, hogy mertem 2 gyereket vállalni. Sajnálom! Többet nem fordul elő. Most miattam meghal a Föld...😭
2019. aug. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Gondoljanak inkább az afrikaiak, kínaiak, indiaiak erre. Nem nálunk szaporodnak az emberek esztelenül, mint a nyulak.
2019. aug. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 fabijoe válasza:
68%

A világ népessége ugyan nő, de Magyarországé lassan fél évszázada fogy. Ez a fogyás és az a tény, hogy a népesség csökkenése elöregedéssel jár (mert a., kevés a születés, b, nem az idősek, hanem a fiatalok menekülnek külföldre) nálunk nem túlnépesedési, hanem nyugdíj katasztrófát okoz rövid időn belül. Ezt másként, mint a, a születésszám növelésével b,bevándorlással és c, a nyugdíjkorhatár emelésével lehetetlen megoldani.

A születésszám növeléséhez a jövőbe vetett bizalom kell. No ez nincs meg a magyar társadalomban, és nem is lesz meg, amíg rabló kormányai vannak. A kivándorlás sem fog csökkenni, hiszen a vállakozó szelleműek és fiatalok nem kívánnak egy döglődő társadalomban vegetálni. A bevándorlástól pedig Ártunk és Orbánunk úgy fél, mint ördög a tömjéntől (kivéve, ha milliomosokat kell jó pébzért beengednie az EU-ba). Nem fűznék sok jövőt a gyerekszám szoc-pol (szocializmus vívmánya) simogatás-okozta növeléséhez.

2019. aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Mond ezt Afrikának, Indiának meg az itthoni rengeteg C-nak. Nem unjátok még minket bacogatni ezzel? Menj a putriba ott mondogassad azt bezzeg nem mered. Az én két normális, tanult magyar gyerekemmel több lesz a világ nem kevesebb.
2019. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Ha kínai , indiai, afrikai lennék talan gondolkodnek ilyesmin..


Mivel európai fehér ember vagyok, magyar, akik fogyatkoznak, így alapvetően 3 gyerekben gondolkodom már 15 éve.....

Ez most látszik az élethelyzetünkből( saját ház, házasság.. Egyéb anyagi biztonság) és életkorunkból ( 30 körül) megvalósulni. (2. Babánkat várjuk)



Úgyh. nem, nem gondolok ilyenre

2019. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!